Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Afyon Kurumsal Araç Kiralama

Afyon Kurumsal Araç Kiralama hizmetlerinde işletmenize en iyi şekilde ayak uyduracak, faaliyetlerinizi sürdürmek için personelinize yardımcı olacak ve yarı yolda bırakmayacak son model araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Hanedan Car Rental ile kurumsal araç kiralama yapabilir ve firmanızın işlerini geliştirebilirsiniz. Şirketinizin yalnızca başarılarına odaklanmasını istiyor ve otomobil ihtiyaçlarında 1 numaralı destekçisi oluyoruz. Firmanızın hizmet verdiği iş kolundaki olanaklara ayak uydurabilmesi ve başarısına giden yolda güvenle ilerlemesi için bütçesine uygun filo kiralaması, uzun dönem araç kiralaması yapabilmekteyiz. AFYON ili ve çevresinde yer alan işletmelerin filo ihtiyaçlarını son model araçlarımız ve sabit ödeme yöntemleri ile sağlıyor ve işletmenizin karlılığının artması için yanında oluyoruz. Hanedan araç kiralama yenilikçi, teknolojiye ayak uyduran yapısı ile Türkiye´nin her yerinde geniş araç filosu ile hizmetlerini sunabilmektedir. Uzun dönemli kiralama talepleriniz için firmamızın deneyimli, güvenilir filo kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

ŞİRKETLERE ÖZEL ARAÇ KİRALAMA

Firmamızdan yapacağınız şirketinize özel araç kiralama ile şirket bilançonuz daima güçlü olur, şirketinize özel vergi indirimlerini yakalar ve bunlardan yararlanabilirsiniz. KOBİ´lerin yollardaki destekçisi olan HANEDAN´dan yapılan filo kiralaması ile iş gücü artacaktır.

Büyük ölçekli ve küçük ölçekli firmaların hepsinin harcamaları, giderleri önemlidir. Bizler kurumsal araç kiralama hizmeti ile firmalara uygun fiyatlı çözümleri sunuyor ve firmaların düşük maliyetlerden kiralama yapmasını sağlıyoruz. Firmamızın avantajlı fiyatlarından, avantajlı hizmetlerinden yararlanabilmek sizlerin elinde. İşlerinizi karlı bir şekilde sürdürebilmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

Belirlenen süreler boyunca firmalara özsermayelerini kullanmadan, aylık ödemeler karşılığında avantajlı fiyatlarımızı sunuyoruz. Araç kiralama süresi boyunca araçların kullanımı ile alakalı olan amortismanlar, hasar giderleri ,bakım giderleri gibi ödemelerden sizi mahrum bırakıyor ve biz karşılıyoruz. Avantajlı çıkarak hem işlerinizi görmek hemde bu giderlerden korunmak için uzun dönem kiralama yapabilirsiniz.

Kurumsal araç kiralama işlemlerinde yaz dönemlerindeki yoğunluk kışa nazaran daha fazladır. Bunun için önceden teklif almalı ve ücretsiz olarak rezervasyonlarınızı yapmanlsınız. Konuya ilişkin merak ettikleriniz, kiralama sürenize göre uygun fiyatlar alabilmek ve daha fazlası için hemen incelediğiniz web sitemizde bulunan numaraları arayabilir ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler yapabilirsiniz.

AYLIK KURUMSAL ARAÇ KİRALA

1 aydan 12 aya kadar ( daha uzun süreler dahil ) firmamızdan teklif alabilirsiniz. Araç kiralama hizmetlerinde kurumsal kiralamalar 30 gün üzerinden değerlendirilmektedir. Uzun dönem kiralama yapabilmek için kurumsal firmanız ile başvurularınızı firmamıza yapabilirsiniz. Firmamız sadece Trabzon ilinde değil, aynı zamanda bulunduğunuz il AFYONKARAHİSAR ile çevre illerde de hizmet verebilmektedir. Son model, bakımları düzenli yapılan araçlarımız güvenilir firmamız tarafından araç sayısı farketmeksizin sizlere ulaştırılmaktadır.

Aynı zamanda Hanedan´ın sosyal medya hesaplarında belli aralıklarda ilinizden yapacağınız kiralamalar için özel kampanyalar, fırsatlar ve indirim seçenekleri paylaşılmaktadır. Bu paylaşımları en iyi zamanda yakalamak ve ilk görmek istiyorsanız lütfen hemen instagram, facebook sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Artvin Hopa Araç Kiralama Firması
  Artvin Hopa Araç Kiralama Firması HANEDAN CAR RENTAL web sayfasından geniş araç filosunu inceleyebilir ve en uygun fiyatlardan kiralama işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Trabzon Ucuza Araç Kiralama
  Trabzon Ucuza Araç Kiralama taleplerini değerlendiren ve uygun fiyatlı araçları ile sizlere filosunu sunan Hanedan´ın kurumsal sitesinden filosunu inceleyebilir ve rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.
 • Uzun Dönem Filo Araç Kiralaması İçin İstenilen Evraklar
  Uzun Dönem Filo Araç Kiralaması İçin İstenilen Evraklar ile ilgili yaptığınız aramalarda standart olarak istenilecek olan evrakları Hanedan olarak sizlerle paylaştık.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.