Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Ağrı Filo Kiralama

Ağrı Filo Kiralama hizmetini devlet kurumlarından gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirmekte ve bölgede bulunan belediye gibi kurumlara en uygun fiyatlı araçları sunmaktayız. AĞRI ilinde araç kiralama taleplerinde uzun dönemli fazla araçlı kiralama işleri için bizi arayabilirsiniz.

SİZE ÖZEL AVANTAJLI FİYATLAR

Sizlere özel avantajlı fiyatlarımız ile AĞRI ili ve çevre illerde en uygun seçenekleri mail adresimiz üzerinden sizlere sunabiliyoruz. Geniş ve ekonomik araç portföyümüz ile bulunduğunuz şehir için uygun olan filomuzun araçları hizmetinizdedir. Türkiye´nin her ilinde şirketlerin ve kurumların filo kiralama işleri için ilk tercih ettiği firma uzun süreli kiralamalarınızda yanınızda. Cazip fiyat seçeneklerimiz ile aylık kiralamayı size sunuyoruz.

FİLO KİRALAMANIN KURUMLARA AVANTAJLARI

Kurumlar için filo kiralama işlemlerindeki avantajlar saymakla bitmez. Bir firmanın filo kiralaması sayesinde her bir araç için öz kaynak arayışına girmesi veya özkaynaklarını kullanması gerekmez. Aylık olarak kiralama faturasını alır ve kdv sini kullanırsınız. Fatura tutarını ise gider olarak gösterebilirsiniz.

Filo kiralaması sayesinde araçların trafik sigortası giderleri, araçların kasko sigorta giderleri, muayene giderleri gibi ödemeler sizi bağlamamakta ve siz yalnızca işinize odaklanmaktasınız. Bugün 5 tane araç kiralasanız ve filo kiralama hizmeti alsanız sadece sigorta ve kasko giderlerinden büyük getiriler elde etmiş olursunuz. Araçların bakımlarını, periyodik bakımlarını, hasar anındaki giderlerini, onarım anındaki giderlerini hiç katmıyoruz bile, olası kaza durumunda, hasar anında ve senelik bakımlardaki tüm giderler kiralama firmaları tarafından karşılanmaktadır.

Filo için ister 1 aylık kiralayın ister 11 aylık hiç farketmez. Size her zaman en iyi fiyatı sunar ve araç kiralama ihtiyaçlarınızın tamamında mükemmel hizmetleri sağlarız. Hanedan´da nerede olursanız olun resmii kurumlara en avantajlı fiyatlar sunulacaktır.

Hanedan´ın kurumsal kısa dönemli kiralama işlemleri ve kurumsal uzun dönemli kiralama işlemleri hakkında bilgi alabileceğiniz müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Firmamızın web sitesinde bulunan İLETİŞİM menüsünü ziyaret ederek uzmanlarımız ile telefon görüşmesi yapabilir ve teklif talep edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Arsin Araç Kiralama Hizmeti
  Arsin´de Araç Kiralama Hizmeti ve Uygun Fiyatlı Kiralık Araçlar için hemen firmamızın web sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Artvin Arhavi Rent A Car
  Artvin Arhavi Rent A Car firması arayışlarınızda rastladığınız firmamız sizlere 1 telefon kadar yakın, dilerseniz siteden aracları inceleyerek en uygun fiyatlardan ayrarlanabilirsiniz.
 • Gümüşhane Merkez Araç Kiralama
  Gümüşhane Merkez Araç Kiralama - Rent A Car firmaları arasındaki konumunu koruyan ve bölgedeki kiralanmak istenen genelde SUV araçların, en uygun fiyatlılarını sizlere sunan firmamıza hoşgeldiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.