Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Amasya Araç Filo Kiralama

Amasya Araç Filo Kiralama hizmetleri dahilinde bölgeye yakınlığı sebebi ile HANEDAN araç kiralama en uygun fiyatlarla işletmenize uygun, ideal araçları kiralayabilmektedir. Uzun dönemli kiralama talepleri için AMASYA ilinden hemen bizleri arayabilirsiniz.

Firmalara vergisel anlamda satın almadan daha çok avantaj sunduğu bilinen filo kiralama işlemlerinde yıllık olarak araçların şirketler tarafından kiralanması sağlanır. Bireysel olarak uzun dönem kiralamanın kurumsal anlamda olanına filo kiralama denilmektedir. Bireysel uzun dönem kiralamada 1 araç tercih edilirken firmaların filo kiralamasındaki uzun dönemli tercihleri genelde 1 araçtan fazla olmaktadır. Firmaların iş faaliyetleri için tercih ettiği araçların kiralamaya gidilmesi ile vergilenmdirme yönünden avantajlarının olduğu bilinmektedir.

Araç kiralamalardaki vergisel avantajlar büyük ölçüde rahatlık ve kolaylık sağlamaktadır. Pratik bir şekilde uzun dönem filo kiralaması yapmak istiyorsanız hemen Hanedan´ın size sunacağı etkili fiyatlardan yararlanabilmek adına bizleriarayabilirsiniz.

UZUN DÖNEM FİLO KİRALAMA

AMASYA ili ve çevre KARADENİZ illerinde sizlerin hizmetinde olacak son model, yeni kasa araçlarımız bulunmakatdır. Filo kiralaması yaparak hem zamandan, hem parasal olaylardan tasarruf etmiş olursunuz. Araç kiralaması yaparak personelizin toplu taşıma kullanmasını engeller ve zamandan tasarruf edersiniz.  Firmaların kiralama yaptıkları uzun dönemler için aylık kira bedellerinin bazı tutarlarını aşdığı hallerde gider olarak faturalarının kullanılması sağlanacaktır. Araç kiralama için harcanan giderlerin %70´i kurumlar vergisi hesaplamalarına dahil edilmekte ve bunlar firmalara çok güzel yararlar sağlamaktadır.

Filo kiralamasını tercih eden firmalar genellikle vergisel anlamdaki yararları bilmekte ve giderler kısmında kiralama bedellerinide kullanarak çok çok uygun fiyatlara hem işlerini görmekte hemde sıfır araç alacağına harcanacak olan paranın iş kolunda kullanılabilmesine olanak sağlanacaktır. Ticari firmaların bakım, onarım giderlerinden mahrum kaldığı, araçların tüm sigorta ve bakım giderlerinin kiralama firması tarafından yapıldığı bu işlemlerden elde edilecek kazançta hiç az miktarlarda olmayacaktır.

Getirisi yüksek olan uzun dönem firma filo kiralama işleri için hemen Hanedan´ı arayabilirsiniz.

Filo kiralama hususları hakkında sizlere sağlanacak olan yararı öğrenmek, bilgi almak ve aklınızdaki soruların yanıtını almak için Hanedan Car Rental firmamızı çekinmeden arayabilir veya sitemizde bulunan whatsapp destek hattı ile görüşme sağlaaybilirsiniz. Önemle belirtmek isteriz ki filo kiralama işlemlerindeki ticari kullanımlarınızda kiralanan araçlar size çok fazla yarar sağlayacak ve işlerinizi daha iyi, hızlı ve pratik şekilde sürdürmenize katkı sağlayacaktır.

AMASYA ARAÇ KİRALAMA

Firmamız aynı zamanda bireysel kiralama yapmak isteyen bölge halkınında yanındadır. Sitemizde yer alan bireysel kiralama için uygun olan araç filomuzu inceleyebilir ve uzun dönem kiralama işleriniz için en uygun fiyatları müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Hanedan´ın uygun fiyatlarının tanıtımlarının yapıldığı, kampanyalarının yer aldığı ve düzenli olarak indirim seçeneklerinin sunulduğu instagram sayfasını incelediniz mi?

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Dacia Duster Kiralama
  Dacia Duster Kiralama hizmeti veren, son model araçları ile sizlerin yanında olan firmamızı arayarak en uygun fiyatlı dacia duster markalı araçları kiralayabilirsiniz.
 • Kalkandere İlçesinde Kiralık Araç Mı Arıyorsunuz?
  Kalkandere İlçesinde Kiralık Araç Mı Arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüzdesiniz. İlçenizde en iyi araçları, en uygun fiyatlara firmamız sizlere sunmaktadır.
 • Trabzon Uzun Dönem Araç Kiralaması
  Trabzon Uzun Dönem Araç Kiralaması hizmetini almak istediğiniz anda karşınıza çıkan firmamız bölgede ihtiyaç duyulduğu andan itibaren tüm hemşerilerimizin yanındadır.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.