Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Amasya Yıllık Araç Kiralama Firması

Amasya Yıllık Araç Kiralama Firması olarak bölgede kiralamak istediğiniz araçları sizlere sunuyor ve senelik olarak araç kiralama fiyatlarında ultra indirimler sağlıyoruz. Senelik araç kiralama fiyatları, günlük, haftalık hatta aylık kiralama fiyatlarından çok farklıdır. 

Çok daha uygun fiyatalra araç kiralayabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Uzun dönemli kiralamalarınızı bireysel olarak veya kurumsal şirket için yapabilirsiniz. Firmamız tüm taleplerinizi dinleyerek size en uygun aracı belirlemekte ve tekliflerini sunmaktadır.

SENELİK ARAÇ KİRALAMA

Senelik araç kiralama yapmak isteyen müşterilerimize cazip fiyatlarımız bulunmaktadır. Araç satın almaya karar verdiğinizde nakit paranızı kullanmanız yada kredi çekmeniz gerekebilir. Yalnızca aracı satın almakla tabi olay bitmiyor.. Aynı zamanda aracın bakımları, sigortası, kaskosu, giderleri, lastik değişim dönemleri olacak ve bunlar hep ekstra masraf çıkaracktır. Aracınızın aynı zamanda 2.el olacağı durumundan kaynaklı değer düşüşü olacaktır. Bizler araçlarımızı sizler adınıza satın alıyor ve uzun dönemli, senelik kiralama faaliyetlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Araçların kazası halinde olan servis giderleri, masraflarını da kendi anlaşmalı servislerimizde yaptırarak sizlere bir ek bütçe yaratma talebinde bulunmuyoruz. Aracı satın almak yerine kiralamak demek kendi bütçenizdeki parayı işlerinizde kullanabilmeniz demektir. Uygun maliyetler ile senelik araç kiralaması yapabilir ve avantajlı çıkabilirsiniz.

AYLIK SABİT TAKSİT


Kiralamanızı Hanedan´dan yaparak peşinat ödemesi yapmadan araç sahibi olursunuz. Satım alımlar sırasında toplu olarak nakit paranızı kullanmaz ve ödemelerinizi önceden aramızda yapılan sözleşme dahilinde aylık olarak belli sabit bir şekilde ödersiniz. Kasko, Sigorta ve motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinizle biz ilgilenir, biz öderiz. Eksiksiz olarak tüm ödemeler firmamız tarafından yapılmakta ve size hiçbir ekstra masraf çıkarılmamaktadır.

Aynı zamanda araçlarınızı doğrudan satın aldığınızı varsayalım. Doğrudan satın alınan araçlarda KDV maliyet unsuru olarak karşınıza çıkacaktır ve KDV indirimi kullanılamamaktadır. Lakin kiralama yapıldığında faturalarda yer alan kdv tutarları indirilmekte ve KDV olarak kullanılabilmektedir. Bilanço için ise araç kiralaması olumlu bir katkı olacaktır. Banka kredisi ile satın almadan farklı bir şekilde işletmenizin ödeme planlarında yer alan, vadesi gelmeyen, ileri tarihli olan kira bedelleri bilançolarınızda mali borçlarınız altında yer almayacak ve kapasitenizi olumsuz bir şekilde etkilemeyecektir.

Aklınıza takılan her türlü soru, sorun ve yıllık araç kiralama fiyatları teklifi için hemen incelediğiniz internet sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda HANEDAN CAR olarak sosyal medyamızı da daima aktif bir şekilde kullanmaktayız, dilerseniz firmamızın instagram hesabını takip edebilir ve düzenli olarak paylaşılan kampanyalardan, indirim süreçlerinden haberdar olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Trabzon Araç Kiralama
  Trabzon´da bulunan ve karadeniz bölgesinde faaliyetlerini sürdüren Hanedan Araç Kiralama sizlere bölgemizde en uygun fiyatlara kiralama hizmeti sunmaktadır.
 • Günlük Uygun Fiyatlı Araç Kiralama
  Günlük Uygun Fiyatlı Araç Kiralama hizmetini sizler için Karadeniz Bölgesinde en uygun fiyatlardan sunan Hanedan Car Rental´ın kurumsal web sitesinden hemen araçları inceleyebilir ve anında ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz.
 • Trabzon Aylık Araç Kiralaması
  Trabzon Aylık Araç Kiralaması yapan firmamızın web sitesinde uygun olan son model, yeni kasa ve düşük km araçlarımızı inceleyebilir ve farklı talepleriniz, araç segmentleri için bizden bilgi alabilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.