Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Arsin Araç Kiralama Hizmeti

Arsin´de Araç Kiralama Hizmeti ve Uygun Fiyatlı Kiralık Araçlar için hemen firmamızın web sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Trabzon merkezli çalışan Hanedan Araç Kiralama sizlere Arsin ilinde de geniş araç filosu ile hizmet verebilmektedir. En az 3 gün olmak şartı ile kiralanabilen araçlarımızda kısa dönem ve uzun dönem kiralamalardan yararlanabilirsiniz. Hanedan olarak zengin araç filomuz ile Karadeniz bölgesinin tamamına hitap edebilmekteyiz. Profesyonel kadromuz ve akliteli araçlarımız ile karadeniz bölgesinin önde gelen firması olma yolunda ilerliyoruz.

Arsin ilinden web sitemizde yer alan araçlarımızdan dilediğinizi online rezervasyon modülü ile bizlere iletebilir ve en iyi bilgileri firma yetkilerimizden almak adına arama yapabilirsiniz. Firmamızdan kiralamak istediğiniz araçları, sitede yer alan teslimat noktalarına ulaştırabilmekteyiz. Eğer ki talep ettiğiniz teslimat noktamız sitemizde yok ise, hemen bizi arayın. Müşteri hizmetleri hattımızda sizlere yardımcı olacağız.

Araç kiralama konusunda uzun dönem kiralama hizmetlerimizde tüm araçlarımızda gününe göre özel fiyatlar yer almaktadır. Bunlardan bazılarını web sitemizde ilgili araç içerisinde görebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve uygun fiyatlardan yararlanmak için hemen, hiç çekinmeden bizi arayın..

------------

Arsin İlçesi Hakkında

Trabzon´un bir ilçesi olan Arsin Orta Çağ´da küçük bir yerleşim merkezi olarak kurulmuştur. Günümüze kadar eski ismi olan Arsínê [ Byz ] 1928´e kadar Arseni Zîr olarak muhafaza etmistir. "26 Ekim 1461 tarihinde Fatih Sultan Mehmet’in Trabzon’u fethi ile Osmanlı Devleti topraklarına katılmıştır. 13 Nisan 1916´da Rus kontrolüne giren Arsin´de 24 Şubat 1918 günü bu kontrol kalkmıştır.

Arsin 1952 tarihine kadar Yomra ilçesine bağlıydı. Bu tarihte bucak olmuş ve belediye teşkilatı kurulmuştur. Arsin 1957 yılında çıkarılan 7033 Sayılı Yasayla ilçe durumuna gelmiş ve 4 Nisan 1959 tarihinde fiilen teşkilatlandırılmıştır.

Karadeniz Sahil Yolu´nun geçişi ile herhangi bir plaj kalmamıştır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Trabzon Havaalanı Oto Kiralama Firması
  Trabzon Havaalanı Oto Kiralama Firması olan Hanedan´da her kesime hitap edecek olan lüx, comfort ve ekonomik sınıf araçlar yer almaktadır. Web sitesinden uygun olan araçları inceleyebilirsiniz.
 • Filo Kiralama Fiyat Teklifi Al
  Filo Kiralama Fiyat Teklifi Almak isteyen tüm işletmelerin web sitemizi ziyaret edebileceği ve firma numaralarımızdan, email adreslerimizden filo kiralaması için avantajlı tekliflerini talep edebilmeleri mümkün.
 • Trabzon Aylık Araç Kiralaması
  Trabzon Aylık Araç Kiralaması yapan firmamızın web sitesinde uygun olan son model, yeni kasa ve düşük km araçlarımızı inceleyebilir ve farklı talepleriniz, araç segmentleri için bizden bilgi alabilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.