Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Artvin Filo Kiralama Fiyatları

Artvin Filo Kiralama Fiyatlarını öğrenebilmek için istediğiniz araç sayısı ve araç segmentine göre en uygun fiyatları TRABZON merkezli kiralama firmamız sizlere sunabilmektedir.

Filo kiralama olarak genel bir isme sahip olsa da çoklu kiralama olarak düşünmeyebilirsiniz. Dilerseniz işletmeniz için uzun dönem kiralama şekli olan bu hizmetimizde 1 araçtan da yararlanabilirsiniz. 1 araçtan 100 araca kadar firmamızda filo kiralaması yapabilir ve firmanız için bir çok avantajtan bu hizmet sayesinde yararlanabilirsiniz. Firma olarak araç satın almak yerine, kiralama şekline yönelirseniz hem ana paranızı farklı ticari faaliyetlerinizde kullanabilir, hemde çok daha az maliyetler ile uygun rakamlarla birlikte firmanız adına araç kiralayabilir ve aracın bir çok giderini de işletme gideri olarak gösterebilirsiniz.

Çok uzun yıllardır Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlı yeni model araç kiralama hizmetleri veren firmamız, ARTVİN ilinde firmaların ihtiyaç duyduğu filo kiralamalarını da başarılı bir şekilde yürütmektedir. Firmamızın bünyesine yeni katılan son model araçlarımız ile firmanızın kiralamak istediği süreler boyunca alabileceği en uygun fiyatları da bizden alabilmeniz mümkün.

ARTVİN ilinde filo kiralama hizmetleri alanında emin adımlar ile ilerleyen ve her geçen gün bünyesine yeni model araçların katıldığı HANEDAN´da müşteri memnuniyeti daima ilk sıradadır. Bölgemizde bulunan bir çok firma ve kurum için kiralama hizmetlerimizi başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz.

Aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için ARTVİN ilindeki siz değerli misafirlerimiz çekinden bize ulaşabilirler. Web sitemizde bulunan numaralarımız aracılığı ile bizi arayarak istediğiniz araç sayısını belirtin, size hemen en uygun filo kiralama teklifini ekibimiz hazırlasın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Ekonomik Araçlarla Operasyonel Filo Kiralama
  Ekonomik Araçlarla Operasyonel Filo Kiralama hizmetimizi Karadeniz bölgesinde, Trabzon merkezli Hanedan firması tarafından uzun yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz.
 • Pazar Araç Kiralama
  Rize Pazar Araç Kiralama firması olarak Hanedan Car Rental olarak sizlere ulaşım sağlamaktayız. Detaylı bilgiler için web sitemizde yer alan araçlarımız ve diğer bölümlerimizi inceleyebilirsiniz.
 • Torul Araç Kiralama
  Torul Araç Kiralama - Torul Rent a Car firmamız sizlere uygun fiyatlarla haftalık ve aylık araç kiralama hizmetini sunan HANEDAN markası ile ulaşılmıştır..
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.