Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Aylık Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama talepleriniz şayet Karadeniz bölgesinde yer alan firmalarınız içinse çok şanslısınız. Trabzon merkezli hizmet veren HANEDAN sizlere en iyi, en yeni ve en bakımlı araçlarını sunmaktadır.

Şirketinizde kullandığınız araçları satın almak yerine sizlere avantaj sağlayacak şekilde uzun dönemli olarak kiralayabilirsiniz. Bu şekilde araç kiralama operasyonlarını yönetmenize, ikinci el riski almanıza ve yüklü bir miktarda sermayeyi otomobillere bağlamanıza gerek kalmadan araçlara sahip olabilirsiniz. Şirketinizin öz sermayesini kullanmaksızın; amortisman, nakit yönetimi, bakım, onarım vb. işletim maliyetleriyle birlikte hırsızlık, zarar görme gibi maddi kayıp risklerini de üstlenen HANEDAN Araç Kiralama ile araç filo ihtiyaçlarının uygun koşullarda ve uzun dönemde karşılayabilirsiniz. Böylece siz işinizi büyütmeye odaklanırken, araç sahibi olmanın sorumluluklarını ve maliyetlerini düşünmenize gerek kalmaz.

Aylık olarak kiralama taleplerinizde muhteşem fiyat seçeneklerimizi, araçlarımızı sitemizde sizlere ulaştırdık. Detaylı bilgi edinmek istediğiniz sitemizde bulunan iletişim numaralarını arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda bulunan numaralarımız ile sizlere tüm sorularınızın yanıtlarını sunacağız.

Aylık araç kiralama talebinde bulunan firmalara sunulan muhteşem kampanyalarımızın düzenli olarak yayınlandığı sosyal medya hesaplarımızı da takip etmenizi önermekteyiz. Hanedan Car Rental instagram hesabı için
https://www.instagram.com/hanedancarrental/ linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Hemşin Her Bütçeye Uygun Kiralık Araçlar
  Hemşin Rize´de Her Bütçeye Uygun Kiralık Araçlar sadece HANEDAN´da.. Sizlerde hemen web sitemiz üzerinden araçlarımızı inceleyebilir ve anında rezervasyon talebi oluşturabilirsiniz.
 • Pazar Araç Kiralama
  Rize Pazar Araç Kiralama firması olarak Hanedan Car Rental olarak sizlere ulaşım sağlamaktayız. Detaylı bilgiler için web sitemizde yer alan araçlarımız ve diğer bölümlerimizi inceleyebilirsiniz.
 • Düzce Operasyonel Filo Kiralama Hizmeti
  Düzce Operasyonel Filo Kiralama Hizmetinde firmanız için uzun dönem araç kiralama firması arıyorsanız, doğru yerdesiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.