Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Beşikdüzü Araç Kiralama Fiyatları

Beşikdüzü Araç Kiralama Fiyatları ve Oto Kiralama firması olarak Hanedan markası altında tüm Karadeniz il ve ilçelerinde araçlarımızı sunuyoruz.

Her geçen yıl bünyesine daha yeni, daha ciddi araçların katılımını sağlayan, Trabzon ilinin önde gelen kiralama firmaları arasında bulunan Hanedan araç kiralama firmamız gelişmiş hizmet seçenekleri ile müşterilerine tüm ilçelerinde olduğu gibi Beşikdüzü ilçesinde de hizmet vermektedir. Sizlerde araç kiralama firmamız sayesinde rahat seyahatler yapabilir ve uygun fiyatlara araç kiralayabilirsiniz. Yaygın olarak bilinen adı rent a car işlemlerinde Trabzon´un gelişen turizmi ve turist ziyaretçileri sayesinde ilerlemektedir. Trabzon´da araç kiralama işlemlerini en iyi şekilde sunan bir firmayız. Kiralamasını yaptığınız araçların sadece kirasını ödersiniz. Bakımı, temizliği ve tüm masrafları firmamızdandır. Kiraladığınız araçlarınızda yaşanan arıza, hasar gibi durumları da endişe etmenize gerek yok. Araçlarımızın tamamı kaskoludur.

Beşikdüzü ve çevresinde yapmak istediğiniz kiralama işlemleri için Hanedan hizmetinizde. Web sitemizde yer alan araçlarımızın tamamı kendi araçlarımızdır. Dilediğiniz aracımız için kısa dönem ve uzun dönem kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Trabzon merkezli kiralama şirketimiz sizin ve araçta bulunan misafirlerinizin konforunu düşünmektedir. Her kesime hitap edebilecek olan araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Yöremize uygun 4x4 araçlarımızda bulunmaktadır. Dilerseniz kiralama hizmetlerimiz ve fiyatlarımız için bilgi almak adına bizi arayabilirsiniz.

----------

Beşikdüzü İlçemizi Tanıyalım

Trabzon’un batı yakasının sınırıdır Beşikdüzü. Doğusunda Vakfıkebir İlçesi, Batısında Giresun’un Eynesil ilçesi, kuzeyinde Karadeniz, güneyinde Şalpazarı ilçesi ve kısmen Tonya İlçesinin İskenderli Beldesi ile çevrili,denizden yüksekliği 10 metre olan şirin bir yerleşim merkezidir.

Beşikdüzü’nün eski adları Yavabolu-Yobol (Nefs-i Şarlı) Şarlı-Akhisar ve Beşikdüzü olarak günümüze gelmiştir. Beşikdüzü sırasıyla Tirebolu, 1486 yılında Akçaabat, 1894 yılında Görele’ye bağlanmış daha sonra uzunca süre Trabzon Valiliğine bağlı müstakil nahiye olarak kalmış. Beşikdüzü, 1834 yılında müstakil nahiye olmuş, 1916 yılında Vakfıkebir kazasına bağlanmıştır. Beşikdüzü ilçesi 1987 yılında ilçe statüsünü kavuşmuştur. Beşikdüzü’nün toplam nüfusu 2017 yılı verilerine göre 21.041’dir. Mahalle sayısı ise 34’tür.

Doğu Karadeniz sahil yerleşim alanı olarak Beşikdüzü ilçesi Yoroz Burnu’na 17 km,  Eynesil ilçesine 8 km, Tonya ilçesine 21 km, Şalpazarı ilçesine 17 km, Trabzon il merkezine 45 km. mesafededir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Düzköy Araç Kiralama
  Düzköy Araç Kiralama konusunda aradığınız en uygun fiyatlı ve en kaliteli araçları Hanedan markası altında bulabilir ve anında kiralamaya başvurabilirsiniz.
 • Firmalar İçin Otomobil Kiralama Hizmeti Ordu
  Firmalar İçin Otomobil Kiralama Hizmeti Ordu ilinde HANEDAN ile sizlere sunuluyor. En iyi fiyatlardan araç kiralama hizmetinden yararlanabilmek adına bizi aramayı unutmayın..
 • Operasyonel Filo Kiralama Afyon
  Operasyonel Filo Kiralama Afyon ilinde Hanedan ile sizlerin hizmetinde. En uygun fiyatlardan filo kiralama hizmeti alabileceğiniz firmamızın web sitesine hoşgeldiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.