Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Büyük Filo Kiralama Firması

Büyük Filo Kiralama Firması mı arıyorsunuz? Geniş çaplı filomuz ile kurumsal kiralamalarınızda istediğiniz adetlerde araçlarımızı işletmenizin kullanımına sunabiliyoruz.

Firmanızın ihtiyacı olan tüm araç sayılarını karşılayabilen Hanedan sayesinde firmanız öz kaynaklarını kullanmadan ve ayrı bir yatırım gerçekleştirmeden profesyonel bir filo kiralama yapabilir. Uzman kadromuz ile uzun yıllardan bu yana araç kiralama sektöründe faaliyet göstermekte ve daima en uygun fiyat politikası ile ilerlemekteyiz.

Büyük araç kiralama firmaları arasında yer alan Hanedan´da filo kiralama konusunda bir müşteri temsilciniz sizlerden gelecek telefonu beklemektedir. Bizi arayarak ihtiyaçlarınıza en uygun olan kiralama paketini oluşturabilir ve kiralama süresince firmamızın sunduğu eşsiz avantajlardan yararlanabilirsiniz. Firmamızdan yapacağınız filo kiralamalarında araçların bakım, onarım işlemleri, lastikleri gibi tüm detayları biz karşılıyoruz.

Hanedan´dan firmalar için kiralanacak olan filolar, aylık ödemeler yapılarak uzun dönem kiralamaya tabi tutulabilir. İş ve zaman kaybı olmadan tüm personelinizi filomuz ile işlerini yapmak için görevlendirebilir ve firmanızdaki verimliliği arttırabilirsiniz. Filo kiralama yaparak araç satın alırken ihtiyaç duyulacak olan tüm finansal süreçlerden, operasyonel süreçlerden muaf olur, firmamızın tüm süreci takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Filo kiralama için profesyonel danışmanlık hizmetini de iletişim numaralarımız aracılığı ile ücretsiz olarak alabilirsiniz. Firmanızın talep ve ihtiyaçlarına göre en uygun operasyonel filo kiralama seçeneğini size sunabilir ve bir paket halinde teklifimizi iletebiliriz. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızı aramanızı ve sizler için hazırlanacak olan teklifleri incelemenizi öneririz.

Büyük filo kiralaması yapacaksanız, bizi aramadan karar vermeyin..

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • 6 Aydan 12 Aya Kadar Filo Kiralama
  6 Aydan 12 Aya Kadar Filo Kiralaması yapabilen, bir çok yeni model aracın bünyesinde bulunduğu HANEDAN CAR RENTAL firmasının kurumsal web sayfası aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.
 • Çaykara Araç Kiralama
  Çaykara Araç Kiralama - Rent a Car hizmetlerini alabileceğiniz, muhteşem araçların bulunduğu firmamızda sizlere uygun çözümler yer almaktadır.
 • Çarşıbaşı Rent a Car Firması
  Çarşıbaşı Rent a Car ve Araç Kiralama Firması ile ilgili yaptığınız aramalarınızda rastladığınız firmamızın web sitesinden tüm araçlarımızı inceleyebilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.