Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Derepazarı En Uygun Araç Kiralama

Derepazarı Rize´de En Uygun Araç Kiralama hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Rize ilinde araç kiralamak isteyenlerin uğrak noktası Hanedan´a hoşgeldiniz.

Firmamız Trabzon´da bulunmaktadır fakat tüm Karadeniz bölgesinde yer alan illere hizmetlerini, kaliteli araçlarını da ulaştırabilmekte ve müşterilerinden gelen talepleri dinleyerek hareket etmektedir. Rize Derepazarı´nda yer alan araç kiralama taleplerinde bir telefon kadar sizlere yakınız.

İsterseniz www.hanedancarrental.com adresinde yer alan onlarca aracımız içinden dilediğiniz aracın kiralanması için bize ulaşabilirsiniz. Araçlarımızın tamamı plakaları açık bir şekilde eklenmiş ve dilediğiniz aracı kiralayabilmeniz için her aracımızın kendi bölümünden ön rezervasyon formlarına yer verilmiştir. Kiralamak istediğiniz araç içerisinde yer alan bu ön rezervasyon formunu doldurarak bizlerden sizlere dönüş sağlanmasını talep edebilirsiniz.

RİZE ili ve çevresindeki en uygun fiyatlı kısa dönem ve uzun dönem kiralama hizmetlerini sağlıyoruz. Bizleri aramadan, bizim araçlarımızı incelemeden asla karar vermemenizi de ayrıca önemle tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Trabzon Uzun Vadeli Filo Araba Kiralama Fiyatları
  Trabzon Uzun Vadeli Filo Araba Kiralama Fiyatlarını firmanız için tercih etmek istediğinizde, kurumsal firma ve kurumlar için en iyi fiyatları HANEDAN markası ile sizlere sunabilmekteyiz.
 • Aylık Araç Kiralama
  Aylık Araç Kiralama talepleriniz şayet Karadeniz bölgesinde yer alan firmalarınız içinse çok şanslısınız. Trabzon merkezli hizmet veren HANEDAN sizlere en iyi, en yeni ve en bakımlı araçlarını sunmaktadır.
 • Artvin Borçka Tatil İçin Araç Kiralama
  Artvin Borçka Tatil İçin Araç Kiralama - Rent a Car Firması arayışlarınızda karadeniz tatiliniz öncesi kiralık aracınızı seçmek için en doğru firmanın web sitesindesiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.