Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Düzce Operasyonel Filo Kiralama Hizmeti

Düzce Operasyonel Filo Kiralama Hizmetinde firmanız için uzun dönem araç kiralama firması arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Karadeniz bölgesinin en geniş ve en genç araç filosuna sahip firması HANEDAN sizlere bir telefon kadar yakın, hemen incelediğiniz kurumsal web sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımızı arayarak, müşteri temsilcilerimizden işletmeniz için en uygun fiyatlı filo kiralama tekliflerini alabilirsiniz.

3 aydan 48 aya kadar dilediğiniz tarihlerde uzun dönem kiralamasını firmamızdan yapabilirsiniz. Kiralama süreçleri boyunca aracın tüm bakım ve onarım faaliyetleri yapılacak olan sözleşme dahilinde firmamıza ait olacaktır. Sizler firmanızı finansal bakımdan karlı cıkaracak olan filo kiralama hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz.

DÜZCE ili ve diğer karadeniz illerindeki işletmeler için firmamız yeni model araçlarını kullanımlarınıza sunabilmektedir. Araçlara yatırım yapmadan yalnızca kiralama yaparak firma faaliyetlerinizi pazarlama ve satış alanındaki elamanlarınız başarılı bir şekilde sürdürecektir. Yatırım riskine firmanız girmeden, Hanedan Car Rental güvencesi ile filo kiralamanızı yapabilirsiniz. Araçlarda olacak olan ikinci el değer kayıpları, amortisman giderleri gibi tüm kalemler firmamıza aittir. Üstelik tüm araç kiralama hizmetlerinde de olduğu gibi filo kiralama hizmetinde ilgili aracın bakım, onarım giderlerinin yanı sıra, trafik sigortası, mtv ödemesi, kasko sigortası da kiralayıcı firma olan HANEDAN tarafından karşılanmaktadır.

Kiralanan filo araçlarında kullanılan yakıtlar ise firmanız tarafından gider olarak gösterilebilecektir. Ayrıca firmanıza keseceğimi faturanın kdv sini kullanabilir ve fatura tutarını da gider olarak gösterebilirsiniz. Araç satın alarak firmanızın kasasında bulunan ana paranızı başka ticari faaliyetlerinizde kullanabilir ve tüm bu giderlerle yüzleşmek zorunda kalmazsınız.

DÜZCE ili için firmaların filo kiralama taleplerini değerlendirecek olan müşteri temsilcilerimiz sizlerden gelen telefonları beklemektedir.

Hemen web sitemizin irtibat sayfasındaki numaraları arayabilir ve işletmeniz için en uygun filo kiralama fiyatını alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Trabzon Ucuza Araç Kiralama
  Trabzon Ucuza Araç Kiralama taleplerini değerlendiren ve uygun fiyatlı araçları ile sizlere filosunu sunan Hanedan´ın kurumsal sitesinden filosunu inceleyebilir ve rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.
 • Operasyonel Filo Kiralama
  Operasyonel Filo Kiralama hizmetlerimiz ile şirketiniz için kiralamak istediğiniz araçları, en iyi, en uygun fiyatlara Hanedan´da bulabilirsiniz.
 • Fındıklı Oto Kiralama Hizmetleri
  Fındıklı Oto Kiralama Hizmetleri - Rent A Car firması arayışlarınızda RİZE´de sizlere hizmet verebilecek olan HANEDAN´ın internet sitesinden hemen araçlarınızı kiralayın.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.