Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Ekonomik Araçlarla Operasyonel Filo Kiralama

Ekonomik Araçlarla Operasyonel Filo Kiralama hizmetimizi Karadeniz bölgesinde, Trabzon merkezli Hanedan firması tarafından uzun yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz.

Kurumsal firmalar için ihtiyaç duyulan filo kiralama hizmetinde Karadeniz bölgesinin lider firması olarak Türkiye´nin öncü kiralama firmaları arasında yer alıyoruz.  Firmamızdan yapacağınız uzun dönem operasyonel kiralamalarınız için en uygun araçları görebilir, akıllı yatırım yaparak firmanızı bu kiralama sayesinde karlı çıkarabilirsiniz. Şirketinize her zaman karlılık sağlayacak olan filo kiralama süreçleri hakkında Hanedan´dan bilgi almak için hemen iletişim numaraları ile irtibata geçin.

FİLO KİRALAMA

Bir çok firmanın tercih ettiği filo kiralama hizmeti binek araçlar bakımından firmaları çok fazla avantaja yer vermektedir. Trabzon ilinde işletmeniz için filo kiralaması yapmak istediğinizde bir çok imkandan yararlanmış olursunuz.  Uzun dönem araç kiralamanın öncelikle vergilendirme avantajı vardır. Satın alma işlemlerine baktığınızda sınırlı seçeneğiniz olur ancak uzun vadeli filo kiralaması yapmak dilediğiniz zaman araç yenileme seçeneğini de beraberinde getirir. Firmamızdan yapacağınız uzun vadeli filo kiralaması tutarını muhasebenize gider olarak yazabilir ve vergi dönemlerinde indirimlerden yararlanabilirsiniz.  Firmamız aracılığı ile kiralayacağınız araçların bakımlarını, onarım işlemlerini ve servis giderlerini firmamız sağlamakta ve yapmaktadır. Filo kiralaması yaparak aldığınız hizmetteki aracın kazaya karışması durumunda ikame araçlar da firmamız tarafından işlerinizin aksamaması adına sağlanmaktadır.

Personelinizin pazarlama ve satış konusundaki ihtiyaçlarında talep ettiği araçları firmamızın güvencesi ile elde edebilirsiniz. Uzun vadeli filo kiralamalarında en iyi fiyatları karadeniz bölgesinde Hanedan Car Rental güvencesi ile tercih edebilir ve filo kiralaması sayesinde firmanızın yüksek maliyetler altına girmemesini sağlayabilirsiniz.  Uzun vadeli olarak filo kiralaması yaptığınızda kullandığınız araç yakıt fişlerini firmanıza gider olarak da kullanmanız mümkündür.


İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Amasya Filo Kiralama Fiyatları
  Amasya Filo Kiralama Fiyatları için Hanedan Car Rental aracılığı ile tekliflerinizi aynı gün içerisinde alabilir ve ilinizdeki en büyük filo kiralama hizmeti veren firmamız ile biran önce çalışmaya başlayabilirsiniz.
 • Ordu Kurumsala Özel Araç Kiralama
  Ordu Kurumsala Özel Araç Kiralama hizmetini HANEDAN CAR RENTAL firması sağlıyor. Kurumsal markalar için uzun dönemli araç kiralanacak ise ilk tercihiniz herzaman biziz..
 • Maçka Araç Kiralama Firması
  Maçka Araç Kiralama Firması olarak Hanedan Rent a Car araçlarını Maçka´da bulunan teslimat noktalarında sizlere teslim edebilmektedir.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.