Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Filo Kiralama Fiyatları

Firmalar için Filo Kiralama Fiyatları konusunda bilgi arayışında bulunan ilgili birimlerin karşısına çıkan Hanedan Car Rental web sitesinden gerekli bilgilere erişebilir ve firmadan en iyi fiyatları temin edebilirsiniz.

Filo kiralamaya genel olarak bakacak olursak, araçların firmaya ait olmadığı, kiralama firmasına ait olduğu ve işleten sıfatı kullanılarak firmaların kullanımına sunulmasıdır. Yakıt, köprü ve yol gibi ücretlerin dışında kalan masrafları kiralama bedeli ile elde edilen, fianansal olarak araç elde edinim yöntemine denilmektedir. Hanedan Oto Kiralama olarak firmamızdan talepte bulunan tüm kurumsal markalara filo kiralama konusunda esnek çözümler sunmaktayız. Firmamızda ihtiyacınıza göre araçlar bulunmaktadır. Firmamızdan yapacağınız filo kiralaması fiyatına dahil olarak kasko, hasar onarım, bakım, sigorta işlemleri de firmamızdan sağlanmakta olası bir hasar durumunda ise yedek olan arabalar sizlere yine firmamızın filo bölümünden temin edilmektedir.

İşletmeniz için filo kirlamasına giderilerek etkin bir şekilde sermaye oluşturabilirsiniz. Filo kiralamasında vergi avantajından yararlanabilir ve ödemelerinizi sabit olarak aylık taksitler ile yaparsınız. Filo kiralaması yapan işletmeler, satın almak istediklerindeki araçlarda bulunan ikinci el riskini de ortadan kaldırmış olur, Filo kiralama yaparak firmanızın kredibilitesini etkilemeyen bu hizmetten yararlanmanız mümkündür. Hanedan´dan yapacağınız kiralama ile 7 gün 24 saat profesyonel destek almanızda mümkündür.

Hanedan Car Rental olarak firmanızın iş yükünü ekonomik anlamda hafifletmek için buradayız. Hafif ticari araç kiralamalarında en iyi teklifleri ve hizmetleri size sunabilmemiz için hemen incelediğiniz kurumsal sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için bizi aramaktan çekinmeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Arsin Araç Kiralama Hizmeti
  Arsin´de Araç Kiralama Hizmeti ve Uygun Fiyatlı Kiralık Araçlar için hemen firmamızın web sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Amasya Yıllık Araç Kiralama Firması
  Amasya Yıllık Araç Kiralama Firması olarak bölgede kiralamak istediğiniz araçları sizlere sunuyor ve senelik olarak araç kiralama fiyatlarında ultra indirimler sağlıyoruz.
 • Trabzon Filo Kiralaması
  Trabzon Filo Kiralaması işlemlerini en rahat ve hızlı şekilde yapabileceğiniz HANEDAN´ın kurumsal web sitesine hoşgeldiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.