Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Güneysu Oto Kiralama Fiyatları

Güneysu Oto Kiralama Fiyatlarında Hanedan Rent A Car sizlere RİZE´de muhteşem fiyatlar ile oto kiralama hizmeti vermektedir.

Karadeniz bölgesinin önde gelen ve kurumsal bir yapıda araç kiralama hizmetlerini sunan firması Hanedan´dan araçları kiraladığınız andan itibaren benzersiz bir hizmet alırsınız. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Tüm araçlarımız sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmesi için kusursuz bir şekilde size teslim edilebilmektedir.Dilerseniz bölgede bulunan havaalanlarından da araçları teslim alabilirsiniz. Keyifli yolculuklar sürebilmeniz ve gideceğiniz yere rahat bir şekilde gidebilmeniz için pek çok teslimat noktasından araçlarımızı ücretsiz olarak sizlere teslim etmekteyiz.

Rize ve çevresinde yapmak istediğiniz kiralama işlemleri için Hanedan hizmetinizde. Web sitemizde yer alan araçlarımızın tamamı kendi araçlarımızdır. Dilediğiniz aracımız için kısa dönem ve uzun dönem kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Trabzon merkezli kiralama şirketimiz sizin ve araçta bulunan misafirlerinizin konforunu düşünmektedir. Her kesime hitap edebilecek olan araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Yöremize uygun 4x4 araçlarımızda bulunmaktadır. Dilerseniz kiralama hizmetlerimiz ve fiyatlarımız için bilgi almak adına bizi arayabilirsiniz.

---

Güneysu Hakkında

Güneysu, Rize iline bağlı bir bucak merkezi iken 1987 yılında ilçe olmuştur. Güneysu İlçesi’nin eski adı ve halk arasında da yaygın olarak kullanılan ismi POTOMYA´dır. Çünkü Karadeniz bölgesinde kaynağını dağların kuzeyinden alan birçok kısa mesafeli, gür akışlı akarsulardan olan Taşlıdere Havzası´nın iki önemli kolu olan Salarha Deresi ve Potamya deresi arasında kaldığından bu ismi almıştır. Yani iki akarsu ortasında yer aldığından Potamya denilmiş ve zamanla halk dilinde Potomya´ya dönüşmüştür.

Güneysu, Rize il merkezinin güneydoğusunda Taşlıdere´nin Karadeniz´le birleştiği noktadan güneye doğru gidildikçe dokuzuncu kilometrede yer alan ve 107 km2 alana sahip Rize´nin iç kesim ilçelerinden biridir. Şehir merkezinin, kıyıya uzaklığı 9 km. olup şehir merkezi rakımı 152 metredir. Doğudan Çayeli, kuzeyden Rize merkeze bağlı topraklar batıdan Rize merkeze ve İkizdere toprakları ve güneyden İkizdere toprakları ve Kaçkar Dağları ile çevrilidir. Kuzey sınırları Karadeniz kıyısından 9 km içeriden başlayıp şehir merkezinin 14.km´de olduğu halde rakımı 152 km´de olması, akarsu kenarında kurulmasının bir sonucudur. Oysa şehir merkezi bile tepelerle çevrili olup, buralarda kurulan yakın köylerde bile (iki üç km mesafede) rakım bu değerin birkaç katına çıkabilmektedir.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Artvin Şöförlü Araç Kiralama
  Artvin Şöförlü Araç Kiralama hizmetimizden yararlanmak istiyoranız öncelikle sitemizden kiralamak istediğiniz aracı seçmenizi öneririz.
 • Şiran Araç Kiralama Firması
  Gümüşhane Şiran Araç Kiralama Firması arayışlarınızda karşınıza çıkan Hanedan Car Rental´a bir telefon ile ulaşarak, uygun haftalık veya aylık kiralık araçların listesini, fiyatlarını öğrenebilmeniz mümkün.
 • Gümüşhane Filo Kiralama Hizmeti
  Gümüşhane Filo Kiralama Hizmetini sizlerin ayağına kadar getiren Hanedan Car Rental, şirketleriniz için senelik kiralamak istediğiniz araç filosu taleplerinde muhteşem ödeme kolaylıkları ile sizlerin hizmetindedir.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.