Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Hafif Ticari Araç Filo Kiralama

Hafif Ticari Araç Filo Kiralama hizmeti sunan Hanedan´da yeni model ve yeni kasa araçlar en uygun fiyatlara işletmenize kiralanabilmektedir.

Sektörde uzun yıllardan bu yana araç kiralama markası ile hizmet veren Hanedan, sizlere, firma ve işletmelerinize en uygun fiyatlardan filo kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Genç ve dinamik kadrosu ile son model araçları kurumlarınızın hizmetindedir. Firmanızın ihtiyaç ve sorunlarına çözüm üretecek olan müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler dahilinde, talep ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak en iyi fiyatlar ve sektörünüze uygun hafif ticari araçlar size sunulacaktır.

Hanedan Car Rental firmasının tüm araçları her kesime hitap edebilecek boyuttadır. Firmanızın finansal ve zamansal kayıpların önüne geçebilmesi için kiralanmak istenen tüm araçlar uzun dönemli kiralamalarda uygun fiyatlarla hizmetinizdedir. Hanedan´da uygun fiyat ve üstün hizmet politikası, kurulduğu ilk günden bu yana devam etmektedir.

Hafif ticari araç kiralamalarınız için hemen incelediğiniz web sayfamızın iletişim bölümünü ziyaret edebilir ve ilgili sayfada yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

Filo kiralama konusunda kaliteli bir araç filosuna sahip olan firmamız, sağlıklı bir şekilde büyümekte ve markasını karadeniz bölgesinden tüm Türkiye´ye sunmaktadır. Kalite politikamızın doğruluğunun bilincinde olarak siz değerli firmalarında tüm ihtiyaçlarına araç kiralama anlamında hızlı ve pratik şekilde çözümler üretmekteyiz.

Ülke genelindeki bir çok servis noktasında size servis bakım hizmetlerimizi de filo kiralama dahilinde ücretsiz olarak vermekte ve firmamızdan kiralanan araçların mtv, sigorta ve kasko ödemelerini dahi biz yapmaktayız. Siz değerli firma konumunda bulunan kurumsal müşterilerimizin güvenli sürüş keyfini en üst düzeye taşımak görevimiz. Sizlerde firmanıza sunacağımız en iyi fiyatları, avantajlı teklifleri talep ediyorsanız, hemen bizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Uzun Dönem Filo Araç Kiralaması İçin İstenilen Evraklar
  Uzun Dönem Filo Araç Kiralaması İçin İstenilen Evraklar ile ilgili yaptığınız aramalarda standart olarak istenilecek olan evrakları Hanedan olarak sizlerle paylaştık.
 • Şalpazarı Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Hizmetleri
  Şalpazarı Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Hizmetlerimiz ile Hanedan markası altında sizlere ulaşım sağlamakta ve en iyi araçlarımızı sunmaktayız.
 • Filo Kiralama Fiyatları
  Firmalar için Filo Kiralama Fiyatları konusunda bilgi arayışında bulunan ilgili birimlerin karşısına çıkan Hanedan Car Rental web sitesinden gerekli bilgilere erişebilir ve firmadan en iyi fiyatları temin edebilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.