Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Haftalık Araç Kiralama

Haftalık Araç Kiralama taleplerinizin tamamı için KARADENİZ BÖLGESİNDE Hanedan Car Rental olarak birbirinden farklı ve şık araçlarımız ile hizmetlerimizi sunabilmekteyiz.

Bazen 1 hafta süresince araç kiralama ihtiyacı duyulabilir. Haftalık araç kiralama yapmanın çeşitli nedenleri olabilir. İş amaçlı haftalık kiralık araba ihtiyacı genellikle hafta içi olarak yapılır. Bireysel haftalık araba kiralama ihtiyacı ise genellikle hafta sonlarını da kapsar. 7 günlük araç kiralama ihtiyacı genellikle günlük araç kiralama fiyatlarından daha az, aylık araç kiralama fiyatlarından ise daha fazla fiyatlarla karşılaşmanızı sağlar.

Beğendiğiniz herhangi bir aracı 7 gün boyunca kullanmak bir anlamda o araçla ilgili hevesinizin de ne düzeyde kalacağını belirler. İsterseniz haftalık rent a car işlemini bir test gibi de düşünebilirsiniz. Haftalık oto kiralama yapmak isteyenlerden bazılarının da hedefinde makul fiyatlarla bazı araçları denemek bulunmaktadır. En ucuz haftalık araç kiralama fiyatları firmamızın web sitesinde bulunur.

Kiralamak istediğiniz araçları otomatik veya düz vites olarak görebileceğiniz web sayfamızda dilerseniz anlık olarak rezervasyon taleplerini de bizlere ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz sene içerisinde yaptığımız çeşitli kampanyaları da instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için
https://www.instagram.com/hanedancarrental/ linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Adıyaman Filo Araç Kiralama
  Hanedan´ın Türkiye´nin heryerinde olduğu gibi Adıyaman ilinde de Filo Araç Kiralama hizmeti verdiğini biliyor muydunuz? Uzun dönem araç kiralama hizmetleriniz için hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.
 • Beşikdüzü Araç Kiralama Fiyatları
  Beşikdüzü Araç Kiralama Fiyatları ve Oto Kiralama firması olarak Hanedan markası altında tüm Karadeniz il ve ilçelerinde araçlarımızı sunuyoruz.
 • Trabzon Şirket İçin Araç Kiralamak
  Trabzon´da Şirket İçin Araç Kiralamak isteyen herkesin uzun dönemli kiralama taleplerinin tamamını en iyi araçlar ile karşılıyoruz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.