Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Karabük Şirket Aracı Kiralama

Karabük Şirket Aracı Kiralama yani filo kiralama konusunda bilgi ve teklif taleplerimizi edinmek için hemen Hanedan Car Rental firmamızı arayabilirsiniz.

Şirket Aracı Kiralama talepleriniz için firmamız sizlere geniş araç filosu ile son model araçlarını sunmaktadır. İndirimli fiyatlarımız için hemen bizi arayabilirsiniz.  Şirketler için araç filosu kiralama belirli süreler içerisinde, km ve aylık ödemeler kapsamına alınabilmekte ve işletmeler için araçları avantajlı bir finansal ürün haline getirme anlamına gelmektedir. Bir çok işletme günümüzde araç kiralama alanına yönelmektedir. Küçük ve büyük firmaların işletme çatısı altında pazarlama, satış ve lojistik faaliyetlerini sürdürebilmesi amacı ile kiralama işlemleri yaptığını çok iyi bilmekte ve Karadeniz bölgesine olan bu açığı kapatmak için tüm filomuz ile hizmetlerimizi bu ihtiyaçlar doğrultusunda genişletmekteyiz.  Trabzon ilinde yer alan firmamız, işletmeler için tüm araçlarını sunmaktadır.

Dileyen işletmeler istediği adetlerde, istediği marka araçlarımız için filo kiralama teklifini firmamızdan alabilirler. 12 aydan 48 aya kadar faydalanabileceğiniz araç kiralama hizmetlerinde yer alan FİLO KİRALAMA için aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için bizi arayabilirsiniz.  Filo kiralama sayesinde araç satın almanın ardından doğacak risklerden kaçınırsınız, yatırım riski, ikinci el değer kaybı riski ve amotrisman gibi yatırım riskleri sizi ilgilendirme. Bu risklerin hepsi firmamıza ait olacaktır.

KARABÜK ili ve diğer karadeniz illeri için en uygun fiyatlardan filo kiralaması yapabilmekteyiz. Firmanız için tekliflerimizi merak ediyorsanız hemen incelediğiniz kurumsal sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaraları arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • İyidere Tam Donanımlı Son Model Kiralık Araçlar
  İyidere Tam Donanımlı Son Model Kiralık Araçların tamamı Hanedan Car Rental firmasında sizlerin hizmeti ve kullanımına sunulmuştur.
 • Trabzon Operasyonel Filo Kiralama Hizmeti
  Trabzon Operasyonel Filo Kiralama Hizmeti için teklif almak isteyen tüm kurum ve kuruluşlar HANEDAN CAR RENTAL firmasına ulaşım sağlayarak aynı il içerisinden hızlı bir şekilde filosuna kavuşabilir.
 • Ortahisar Araç Kiralama
  Trabzon´un merkez ilçesi Ortahisar´da araç kiralamak mı istiyorsunuz? Bölgesinde geniş araç filosuna sahip kiralama şirketi Hanedan´ın web sitesinden tüm araçlarına ulaşabilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.