Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Karabük Şirket Aracı Kiralama

Karabük Şirket Aracı Kiralama yani filo kiralama konusunda bilgi ve teklif taleplerimizi edinmek için hemen Hanedan Car Rental firmamızı arayabilirsiniz.

Şirket Aracı Kiralama talepleriniz için firmamız sizlere geniş araç filosu ile son model araçlarını sunmaktadır. İndirimli fiyatlarımız için hemen bizi arayabilirsiniz.  Şirketler için araç filosu kiralama belirli süreler içerisinde, km ve aylık ödemeler kapsamına alınabilmekte ve işletmeler için araçları avantajlı bir finansal ürün haline getirme anlamına gelmektedir. Bir çok işletme günümüzde araç kiralama alanına yönelmektedir. Küçük ve büyük firmaların işletme çatısı altında pazarlama, satış ve lojistik faaliyetlerini sürdürebilmesi amacı ile kiralama işlemleri yaptığını çok iyi bilmekte ve Karadeniz bölgesine olan bu açığı kapatmak için tüm filomuz ile hizmetlerimizi bu ihtiyaçlar doğrultusunda genişletmekteyiz.  Trabzon ilinde yer alan firmamız, işletmeler için tüm araçlarını sunmaktadır.

Dileyen işletmeler istediği adetlerde, istediği marka araçlarımız için filo kiralama teklifini firmamızdan alabilirler. 12 aydan 48 aya kadar faydalanabileceğiniz araç kiralama hizmetlerinde yer alan FİLO KİRALAMA için aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için bizi arayabilirsiniz.  Filo kiralama sayesinde araç satın almanın ardından doğacak risklerden kaçınırsınız, yatırım riski, ikinci el değer kaybı riski ve amotrisman gibi yatırım riskleri sizi ilgilendirme. Bu risklerin hepsi firmamıza ait olacaktır.

KARABÜK ili ve diğer karadeniz illeri için en uygun fiyatlardan filo kiralaması yapabilmekteyiz. Firmanız için tekliflerimizi merak ediyorsanız hemen incelediğiniz kurumsal sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaraları arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Trabzon Uzun Vadeli Filo Kiralamanın Avantajları
  Trabzon Uzun Vadeli Filo Kiralamanın Avantajlarını hemen firmamızın web sitesinde yer alan numaralardan öğrenebilir ve işletmeniz için ideal araçları, fiyat seçeneklerini öğrenebilirsiniz.
 • Artvin Hopa Araç Kiralama Firması
  Artvin Hopa Araç Kiralama Firması HANEDAN CAR RENTAL web sayfasından geniş araç filosunu inceleyebilir ve en uygun fiyatlardan kiralama işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Rize Şirketlere Araç Kiralama
  Rize´de Şirketlere Araç Kiralama hizmeti veren rent a car mı arıyorsunuz? Firmamız bulunduğunuz bölgede bir çok kuruma uzun dönemli araç kiralama hizmeti vermektedir.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.