Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Kurumsal Yıllık Araç Kiralama

Kurumsal Yıllık Araç Kiralamada indirimli fiyatlar ve muhteşem araçlarımız ile sizlerin yanındayız. Firmanıza yarar sağlayacak kiralama yönteminde filo kiralama seçeneğimiz hizmetinizde..

Şirketiniz adına almak istediğiniz yıllık kiralama hizmeti için 6 aydan başlayan kiralama yöntemlerimizde sizlere en iyi teklifleri sunmaktayız. Bir veya birden çok araç kiralama talepleriniz için hemen firmamızın web sitesinde yer alan numaralarımız üzerinden bizi arayabilir ve sizler için hazırlanacak olan tekliflerimizi talep edebilirsiniz.

Kurumsal Araç Kiralama Yapabilmek İçin Gerekli Olan Bilgiler

İşletmeniz adına kurumsal araç kiralama yapmak istediğinizde firmanız adına vergi levhanızın olması, oda kaydınızın ve ticaret sicil gazetenizin işletmemiz tarafından incelenerek işleme alması gerekmektedir. Firmamıza ulaşarak istenilen belgeleri iletmeniz durumunda finansan incelemelerini yapılacak ve kiralama başvurularınız değerlendirilecektir. Tabi bu işlemleri bizlerin yapabilmesi için bu bilgileri bize ulaştıracak olan kişinin firma adına yetkili bir ünvana sahip olması gerekmektedir.

Firmalar için kurumsal kiralamada ( filo kiralama ) minimum kaç aylık kiralama yapmanız gerektiği ile ilgili bazı durumlarda değişken haller olabiliyor, bu nedenle süre bilgisi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ve ilgili sayfada yer alan numaralar aracılığı ile müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralaması yaparak sizde bir çok avantajdan yararlanabilir ve yapacağınız kiralama harcamalarında, aracın servis giderlerine, sigortasına, mtv ve kaskosuna karışmazsınız. Herşey firmamız tarafından karşılanarak size avantaj sağlanır. Üstelik araç için size kesilecek faturayı da değerlendirebilir, gider olarak gösterebilirsiniz. Aracı kullanan personelinizin araca almış olduğu tüm yakıtları da aynı şekilde gider olarak kullanmanız mümkündür.

Hanedan oto kiralama sizler için avantajlı fiyatlarla kiralamalar yapmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
  • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
  • Telefon : 0462 335 65 65
  • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.