Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Of Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Firması

Of Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Firmamızda kısa dönem ve uzun dönem kiralama hizmetlerimizden yararlanabilir ve araçları en iyi hizmetler ile kiralayabilirsiniz.

Kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerimizi Trabzon ilinin tüm ilçelerinde sunabilmekteyiz. Aylık olarak araç kiralamaları ile firmalar da oldukça karlı çıkmaktadır. Kiralama sayesinde vergi avantajlarından yararlanacak olan OF ilçesinde bulunan firmalar, bu avantaj sayesinde fazlaca kiralamayı tercih etmektedir. Tabi kısa dönem kiralama yapacak olanlara da hizmetlerimiz sürmektedir. Of ilçesi ve çevre ilçelerde bünyemizde bulunan filomuz araçlarından dilediğiniz aracı en az 3 gün olmak şartı ile kiralayabilirsiniz. Günlük araç kiralama fiyatlarımız ve aylık fiyatlarımız her aracımızın içerisinde web sitesinde yazmaktadır. Aylık kiralama hizmetinde araç fiyatları daha uygun olabilmektedir. Araç kiralama konusunda Trabzon ilinin en büyük firmalarından biri olan Hanedan aracılığı ile sizlerde muhteşem kampanyalardan yararlanarak çok uygun fiyatlara araç kiralayabilirsiniz.

Trabzon ilinin neresinde olursanız olun uygun fiyatlı kiralama hizmetimizden yararlanabilmeniz mümkün. Üstelik kiralama yapacağınız araçlarımızı havaalanı, meydan parkı vb.. gibi önemli noktalardan da alabilirsiniz.

Firmamızın teslimat noktalarını kontrol etmek için web sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ana sayfamızda tüm teslimat noktalarımız yer almaktadır. Bu teslimat noktalarından hızlıca araçlarınızı teslim alabilir ve Hanedan´ın konforlu araçlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

----

Of İlçemizi Tanıyalım

Of, XIX. yüzyılda ortaya çıkmış bir sahil kasabasıdır. Bölge tarih boyunca pek çok devletin hâkimiyeti altında kalmıştır. Aynı şekilde yörede çeşitli toplulukların yaşadığına dair izler mevcuttur. Ancak bu gelişmeler hep çevredeki sahada olmuştur. Bugünkü Of’un olduğu yerde XIX. yüzyıla kadar bir yerleşim yeri yoktur. Daha önce Solaklı deresinin denize ulaştığı yerdeki Moroz iskelesi etrafındaki ticaret merkezinden ibaret olan bu yörede XVIII. yüzyılda cami yapılması ile yoğunluk artmaya başlamıştır. Çevredeki köylerden bir gün önceden Cuma namazı kılmak için gelen ahali alışverişini yaptıktan sonra Pazar günü geri dönmekteydi. Bu da onların barınabileceği yer ihtiyacını ortaya çıkardı. Böylece Of kasabasının oluşumu başladı. İskelenin yanı sıra pazar ve mahkeme kurulmasıyla idare yeri haline gelen Of, Osmanlı fethinden sonra özellikle Karamanoğlu, Dulkadiroğlu ve Akkoyunlu hâkimiyetindeki bölgelerden gelen Türkmen unsurlarla kısa sürede İslamlaşmaya başladı. Gürcistan’dan göç eden Kıpçak toplulukları da bölgedeki Türk nüfusu güçlendirdi. Bu gelişmeler sonucunda küçük bir azınlık haline gelen Rum Ortodoksların son temsilcileri mübadeleyle bölgeden ayrılınca, Of’un bugünkü nüfus yapısı ortaya çıkmış oldu.  

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Filo Kiralama Hizmeti
  Filo Kiralama hizmetleri alabileceğiniz firmamız Hanedan Car Rental Karadeniz bölgesinin en büyük filoya sahip olan firmaları arasında yer almaktadır.
 • Arsin Araç Kiralama Hizmeti
  Arsin´de Araç Kiralama Hizmeti ve Uygun Fiyatlı Kiralık Araçlar için hemen firmamızın web sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Karabük Şirket Aracı Kiralama
  Karabük Şirket Aracı Kiralama yani filo kiralama konusunda bilgi ve teklif taleplerimizi edinmek için hemen Hanedan Car Rental firmamızı arayabilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.