Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Operasyonel Filo Kiralama

Operasyonel Filo Kiralama hizmetlerimiz ile şirketiniz için kiralamak istediğiniz araçları, en iyi, en uygun fiyatlara Hanedan´da bulabilirsiniz.

Hanedan Filo Kiralama hizmeti ile her ihtiyaca yönelik uygun araçları bulabilir ve müşterilerimize özel olarak sunduğumuz yeni model filo araçlarımızı inceleyebilirsiniz. Hanedan filo kiralama olarak sektörde uzman ekibimiz her geçen gün sizler için genişleyen filosu ile hizmetlerini ulaştırmaktadır. Farklı segmentlerde bulunan yüzlerce aracımız ile filo kiralama konusunda özellikle karadeniz bölgesinde hatırı sayılır firmalar arasındaki yerimizi aldık, her kesime, her ihtiyaca uygun olan araçları firmamızın operasyonel filo kiralama sistemleri içerisinden bulabilirsiniz.

Filo kiralama hizmetlerimizde araçlarınızın kira süresince olan tüm bakımları, sözleşmelerimizde belirtilen şartlar dahilinde firmamızın anlaşmalı yetkili servislerinde yapılmaktadır. Periyodik bakımlarımızdaki masraflar ve işçilik ücretleri Hanedan tarafından karşılanmaktadır.

Hanedan filo kiralama hizmetlerinden yararlanarak işletmeniz için kiraladığınız tüm filo araçlarının trafik sigortaları, vergi ve harçları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Egzoz emisyon pulu bazı illerde sizin tarafınızdan alınmakta ancak maliyeti Hanedan Filo tarafından karşılanmaktadır.  Egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerinize ait ücret ve masraflarınız da Hanedan Filo tarafından karşılanır.

Daha fazla bilgi ve şirket araçları kiralama taleplerinize fiyat teklifleri için web sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Yıllık Filo Araç Kiralaması
  Yıllık Filo Araç Kiralaması taleplerinizde firmanız için kiralamak istediğiniz bir çok araç modeli Hanedan´da mevcut, hemen web sitesinde yer alan numaralardan arayarak firmamızdan teklif alın.
 • Trabzon Şirket Aracı Kiralama Fiyatları
  Trabzon Şirket Aracı Kiralama Fiyatları almak adına işletmenizin ihtiyac duyduğu araç modeli ve kiralama süresini bize iletebilir ve en uygun fiyatlı Trabzon filo kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Amasya Uzun Dönemli Araç Kiralaması
  Amasya Uzun Dönemli Araç Kiralaması taleplerini Hanedan Car Rental olarak alıyor, değerlendiriyor ve sizler için en uygun teklifler hazırlanarak aynı gün içerisinde sizlere sunuyoruz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.