Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Rize Şirket Adına Filo Kiralama Hizmeti

Rize ilinde Şirket Adına Filo Kiralama Hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hanedan Car Rental Rize ve çevre illerde birçok kurum ve kuruluş adına filo kiralama hizmeti vermekte ve firmaların ticari faaliyetlerinde yardımcısı olmaktadır.

Firmamızdan uygun fiyatlar ile kiralayacağınız araçlar sayesinde işletmenizi başarılı bir şekilde pazarlama ve satış alanında yükseltebilirsiniz. Filo Kiralamalarında operasyonel kiralama hizmetlerini firmamız başarılı bir şekilde uzun yıllardır sürdürmektedir. Satın alma maliyetleri ile uğraşmadan, riskleri üstlenmeden firmanız için araç kullanmanın en doğru yolunu tercih edebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız filo kiralama hizmeti sayesinde pazarlama, satış ve dağıtım fonksiyonlarınızı binek araçlarımız ile sürdürebilirsiniz. Büyük kurum ve kuruluşlarda bulunan yönetici kadrosununda hizmetine sunulacak olan araçlar için hemen teklif almak adına bizleri arayabilirsiniz.

RİZE ili için en uygun fiyatlı uzun dönem araç kiralama, filo kiralama hizmetleri HANEDAN markası ve firma güvencesi ile sunulmaktadır.

Firmanızda ihtiyaç duyduğunuz araçları istediğiniz sürelerde kiralayabilirsiniz. Filo kiralama hizmetini kurum ve kuruluşların tercih etmesi ile araçlardaki bazı risklerden de uzak durursunuz. Yani araçların senelik bakımları, hasarları, amortisman giderleri, ikinci el değer kayıpları sizi ve firmanızı alakadar etmez. Tüm bu durumlar HANEDAN güvencesi ile karşılanmaktadır. Kiralama şirketimiz filonuzun sigorta ve vergi gibi maliyetlerini üstlenmektedir.

RİZE ilindeki kiralanan araçlardaki filo yönetimini tamamen firmamız üstlenmekte ve firmanıza sadece kiralanan araçların yakıt giderlerini ödemesi gerekmektedir. Üstelik kullandığınız yakıtlarda firmanızın gideri olarak gösterebilir. Bir çok avantajı bulunan filo kiralamanın faturası da firmanıza kesileceği için, kesilen kiralama bedelide gider olarak gösterilebilir ve KDV tutarı da kullanılabilmektedir. Maliyetlerden tasarruf ederken işlerinizin tıkırında ilerlemesi için RİZE ilinde araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Personeliniz işine odaklanır ve başarılı bir ticari yıl geçirirsiniz.

Detaylı bilgi ve kiralama fiyatlarımız için hemen incelediğiniz kurumsal web sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Trabzon Oto Kiralama Hizmetleri
  Trabzon Oto Kiralama Hizmetlerinde muhteşem fiyatları ile sizlere hizmetlerini sunmaktadır. Trabzon ilinde en iyi fiyatlardan kiralık araçlarımızı görebilir ve anında online rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.
 • Şiran Araç Kiralama Firması
  Gümüşhane Şiran Araç Kiralama Firması arayışlarınızda karşınıza çıkan Hanedan Car Rental´a bir telefon ile ulaşarak, uygun haftalık veya aylık kiralık araçların listesini, fiyatlarını öğrenebilmeniz mümkün.
 • Arhavi Araç Kiralama Firması
  Arhavi Araç Kiralama Firması ile ilgili aramalarınızda dilerseniz firma merkezimizde yerinden araçlarımızı teslim alabilir veya dilerseniz adrese teslim araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.