Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Şiran Araç Kiralama Firması

Gümüşhane Şiran Araç Kiralama Firması arayışlarınızda karşınıza çıkan Hanedan Car Rental´a bir telefon ile ulaşarak, uygun haftalık veya aylık kiralık araçların listesini, fiyatlarını öğrenebilmeniz mümkün.

Gümüşhane Şiran ili ve ilçelerinde dilediğiniz aracımızı kiralayabilir ve adresinizde araçların teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Şayet il dışından ikizdereye gidecekseniz ve havaalanında inecekseniz firmamız bünyesindeki araçlar ineceğiniz havaalanında sizlere teslim edilebilmektedir. Hemen bu muhteşem hizmetten yararlanabilmek için web sayfamızda bulunan araçlarımızı inceleyin, hatta sizlere daha iyi yardımcı olabilmek adına Hanedan Car Rental olarak WhatsApp üzerinden de arkadaşlarımız destek vermektedir. Her türlü soru ve sorununuzu anlık olarak da ordan bize sorabilirsiniz.  Web sayfamızda yer alan tüm fiyatlar sektörde ve piyasada en uygun fiyatlar olarak bilinmektedir. Sitemizde bulunan araç kiralama fiyatlarımız her model ve marka aracımıza göre düzenli olarak güncellenmektedir. Müşterilerimiz için ekstra indirimli olan bu fiyatlarımızı gördüğünüzde hemen uzun süreli veya kısa süreli kiralama hizmetlerimizden yararlanacaksınızdır. Firmamız bünyesinde kiralanması yapılan araçlar 3 günden az olmamak kaydı ile kiraya verilebilmektedir.

Uzun süreli kiralama planlıyorsanız Hanedan Car Rental ofisi ile görüşmeniz önerilmektedir.

Gümüşhane ili için uygun olduğunu düşündüğümüz ekonomik sınıf ve SUV sınıfına sahip araç filomuzu sitemizden inceleyebilir, merak ettiğiniz her türlü soru, sorun ve fiyatlandırma talepleri için sitede bulunan numaralarımızı arayabilirsiniz.

--------------

ŞİRAN İLÇESİNİ TANIYALIM

 1921 yılında bağımsız sancaklar il olunca, Gümüşhane Bağımsız Sancağı da il oldu. 1925’te Şiran ilçe statüsü aldı. İlçe deniz seviyesinden 1.311 m yükseklikte olup, 992 km2 alanı kapsar.

İlçenin kuzeyinde bulunan Tersun Dağları, doğudan Batıya doğru uzanır. Güneyinde Çimen Dağları, Doğusunda Çilhoroz Dağı ile üç tarafı kapalı açık hilal gibi görünmektedir. İlçenin en önemli akarsuyu Kelkit Çayı’dır. Kelkit Çayı, ilçenin Doğu - Batı doğrultusunda, Güney yönünden geçer. Ayrıca Akbulak Deresi, Yukarıkulaca Deresi, Yeşilbük Deresi, Karaca Suyu, Zunzurt Suyu, Kelkit Çayı’na karışan akarsulardır.

İlçenin iklimi; Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgeleri iklimi arasında bir geçiş iklimi özelliği arz etmektedir.

Yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve yağışlı geçer. İlçede, el sanatları olarak bütün köylerinde el tezgâhlarında dokunan ‘ala kilim’ yöremiz el sanatları içinde önemli bir yere sahiptir. Ala kilimin iğmeleri keçi kılından, örgüsü yünden, tabii kök ile boyanmış yün ipliklerden olup, çeşitli model ve motiflerden, ağaç tezgâhlardan genel olarak 1,5 x 3 ve 3 x 4 ebatlarında dokunmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Kredi Kartı İle Araç Kiralama
  Kredi Kartı İle Araç Kiralama imkanı bulunan HANEDAN´da ister kısa dönem, ister uzun dönemli kiralama işlemlerinizi yapabilmeniz mümkündür. Trabzon ilinin en büyük araç kiralama firması hizmetinizdedir.
 • Online Filo Kiralama Trabzon
  Online Filo Kiralama Trabzon ilinde HANEDAN CAR RENTAL ile mümkün olan bir hizmettir. Hemen web sitemizden bize ulaşarak ihtiyacınız olan süre ve araç modelini bildirebilir ve anında teklifinizi alabilirsiniz.
 • Firmalara Özel Araç Kiralama Rize
  Firmalara Özel Araç Kiralama Rize ilinde Hanedan tarafından sunulan bir hizmettir. Şirketler için araç kiralamaya uygun olan modellerimizi web sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.