Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Şirket Aracı Kiralama

Şirket Aracı Kiralama talepleriniz için firmamız sizlere geniş araç filosu ile son model araçlarını sunmaktadır. İndirimli fiyatlarımız için hemen bizi arayabilirsiniz.

Şirketler için araç filosu kiralama belirli süreler içerisinde, km ve aylık ödemeler kapsamına alınabilmekte ve işletmeler için araçları avantajlı bir finansal ürün haline getirme anlamına gelmektedir. Bir çok işletme günümüzde araç kiralama alanına yönelmektedir. Küçük ve büyük firmaların işletme çatısı altında pazarlama, satış ve lojistik faaliyetlerini sürdürebilmesi amacı ile kiralama işlemleri yaptığını çok iyi bilmekte ve Karadeniz bölgesine olan bu açığı kapatmak için tüm filomuz ile hizmetlerimizi bu ihtiyaçlar doğrultusunda genişletmekteyiz.

Trabzon ilinde yer alan firmamız, işletmeler için tüm araçlarını sunmaktadır. Dileyen işletmeler istediği adetlerde, istediği marka araçlarımız için filo kiralama teklifini firmamızdan alabilirler. 12 aydan 48 aya kadar faydalanabileceğiniz araç kiralama hizmetlerinde yer alan FİLO KİRALAMA için aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için bizi arayabilirsiniz.

Filo kiralama sayesinde araç satın almanın ardından doğacak risklerden kaçınırsınız, yatırım riski, ikinci el değer kaybı riski ve amotrisman gibi yatırım riskleri sizi ilgilendirme. Bu risklerin hepsi firmamıza ait olacaktır. Sizlerse satın alma maliyetlerinden kaçınarak bir nevi tasarruf edeceksiniz. Aynı zamanda vergi ödemeleri, hasar ödemeleri, periyodik bakımlar vb.. dönemlerde firmamız tarafından yaptırılacaktır. Firmamız filo kiralama ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için karşınızdadır, web sayfamızda yer alan numaraları arayarak en iyi fiyatları alabilir ve aklınızdaki soruların yanıtlarını öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Akçaabat Araç Kiralama Fiyatları
  Akçaabat ilçesinde Araç Kiralama Fiyatları öğrenmek amacı ile web sitemizi ziyaret edebilir ve tüm araçlarımızın anlık olarak güncel fiyatlarını görebilirsiniz.
 • Arhavi Araç Kiralama Firması
  Arhavi Araç Kiralama Firması ile ilgili aramalarınızda dilerseniz firma merkezimizde yerinden araçlarımızı teslim alabilir veya dilerseniz adrese teslim araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
 • Aylık Araç Kiralama
  Aylık Araç Kiralama talepleriniz şayet Karadeniz bölgesinde yer alan firmalarınız içinse çok şanslısınız. Trabzon merkezli hizmet veren HANEDAN sizlere en iyi, en yeni ve en bakımlı araçlarını sunmaktadır.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.