Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Trabzon Filo Kiralama

Trabzon Filo Kiralama firması mı arıyorsunuz? İlimizin en büyük ve en geniş araç filosuna sahip markası HANEDAN sizlere bir telefon kadar yakın. En uygun fiyatlarla kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kurum ve şirketler için anlaşılacak, araca ihtiyaç olunan süre kapsamında kiralama faaliyetlerini firmamızdan yaptırabilirsiniz. Bir çok araç marka ve modeli bulunan firmamızda filo kiralaması için daima son model araçlar kullanılmaktadır. Her segmentte araç bulunan Hanedan´dan işletmeniz için Trabzon´da filo kiralaması yaptırabilirsiniz.

Trabzon ilinde bir çok firma satış, pazarlama, lojistik, dağıtım ve yöneticileri için filo kiralaması yoluna gitmekte ve filo kiralamanın avantajlı seçeneklerinden yararlanmaktadır. Firmaların birden fazla araca ihtiyaç duyduğunda bu işlemleri tüm birimlere tek tek araç almak zorunda kalmadan gerçekleştirmesi mümkündür. Profesyonel filo kiralama firmamız bu bağlamda sizlerin yanındadır. Firmamızında TRABZON ilinde bulunması sebebi ile uzun dönem araç kiralama hizmetlerini firmalara en uygun fiyatlardan sunacağına emin olabilirsiniz.

Üstelik Hanedan Car Rental firmasından yapacağınız filo kiralama sayesinde araçların yıllık bakımlarını, araç kullanımından doğacak olan riskleri, ikinci eldeki değer düşüşlerini, vergileri, sigorta giderlerini, araç mtv ödemelerini, hasar maliyetlerini tamamen HANEDAN karşılamaktadır. Anlaşılan süre boyunca bu giderlere firmanız karışmaz, tüm giderler kiralama firması tarafından ödenmektedir. Bu giderlerden uzak durmak isteyen tüm kurum ve firmalar, ihtiyacı olan araçları satın almak yerine kiralamayı tercih etmektedir. Üstelik kiralama tutarı faturalandırılacağı için, vergilendirme de yapabilir ve gider olarak gösterilebilmektedir.

Trabzon ilinde filo kiralama şirketi arıyorsanız Hanedan ilk tercihiniz olmalı. Tabi firmamızdan sizin için hazırlanacak olan teklifi görmeniz gerekeceğinin farkındayız. Bu nedenle hemen şuanda inceledğiniz kurumsal web sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralardan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ülkemizde giderek artan filo kiralama talebini karşılamak adına özellikle karadeniz bölgesinde giderek büyüyen yeni araçlarımızın katıldığı filomuz ile hizmetinizdeyiz. Araç kiralama hususunda firmanız için teklif almak adına bizi aramadan asla karar vermeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Pazar Araç Kiralama
  Rize Pazar Araç Kiralama firması olarak Hanedan Car Rental olarak sizlere ulaşım sağlamaktayız. Detaylı bilgiler için web sitemizde yer alan araçlarımız ve diğer bölümlerimizi inceleyebilirsiniz.
 • Akçaabat Araç Kiralama Fiyatları
  Akçaabat ilçesinde Araç Kiralama Fiyatları öğrenmek amacı ile web sitemizi ziyaret edebilir ve tüm araçlarımızın anlık olarak güncel fiyatlarını görebilirsiniz.
 • Online Filo Kiralama Trabzon
  Online Filo Kiralama Trabzon ilinde HANEDAN CAR RENTAL ile mümkün olan bir hizmettir. Hemen web sitemizden bize ulaşarak ihtiyacınız olan süre ve araç modelini bildirebilir ve anında teklifinizi alabilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.