Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Trabzon Filo Kiralama Fiyatları

Trabzon´da Filo Kiralama Fiyatları alabileceğiniz, hızlı bir şekilde yeni model araçların kiralanmasını yapabileceğiniz kurumsal firma Hanedan´ın sitesine hoşgeldiniz. Sitemizde yer alan günlük, haftalık ve aylık kiralama hizmetlerimizin yanı sıra, bünyemizde bulunan yalnızca firmalara ve filo kiralaması yapacaklara özel olarak satın alınan son model araçlarımız bulunmaktadır.

Araç listemiz ve sizlere sunacağımız özel fiyatlar için hemen incelediğiniz internet sitemizin iletişim sayfasında bulunan numaraları arayabilirsiniz.
Trabzon araç kiralama olarak bölgenin önde gelen firmaları arasında bulunuyoruz. Hanedan Car Rental olarak Karadeniz bölgesinde yer alan firmanızın tüm araç ihtiyaçlarını, giderleri ile uğraşmadan ve birçok maliyetten yoksun kalacak şekilde karşılıyoruz. Filo kiralama konusunda profesyonel bir iş ortağı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

TRABZON´DA ARAÇ FİLOSU KİRALAMA

Hanedan´ın geniş araç filosu ve yeni model araçları ile sektörünüzde ihtiyacınız olan araç sayısına kadar kiralama yapabildiğini biliyor muydunuz? Özellikle Trabzon ilinde bir çok resmi kuruma, belediye ve özel şirketlere uzun dönem kiralama hizmeti veriyoruz. Hızlı bir şekilde tüm talepleri, ihtiyaçları çözümlüyor ve en uygun kiralama tekliflerini hazırlıyoruz. Trabzon´da ekonomik, güvenilir ve her bütçeye uygun filo kiralama hizmetini sağlayan Hanedan´ı aramadan karar vermeyin.

3 Ay ve daha fazla süreli kiralamalarınız için doğru yerdesiniz. Özel şirketler, kurum ve kuruluşlar için geniş kapsamlı araç kiralama paketlerimiz bulunmaktadır. Sabit aylık veya yıllık ödemeler ile kiralama işlemlerini firmamızın Trabzon´da bulunan merkezinden yaptırabilirsiniz. Uzun süreli araç kiralamak isteyen herkesin teklif alması gereken Hanedan´ın numaraları iletişim sayfasında bulunmaktadır.

Hanedan´dan firmanız için filo araç kiralama hizmeti aldığınızda fiyat / fayda oranına bağlı olarak avantaj elde edersiniz. Harcamalarınızı kontrol edebilir ve araçlarınız için sabit olarak aylık bir ücret ödersiniz. Trabzon içinde bulunan firmaların ilk tercihi olan Hanedan ile tanışın.

61 PLAKA AYRICALIĞI

Trabzon´da kiralama yaparak şehir içi faaliyette bulunan işletmeler için 61 plakalı son model araçlarımız filo kiralama kapsamındadır. Araçlar için yatırım maliyetiniz yok, azalan yönetim maliyetleri ile nekadar uzun süre kiralarsanız, okadar iyi fiyat alabilirsiniz. Filo kiralaması yaptığınızda kiraladığınız araçların bakım, servis maliyetlerine karışmaz yalnızca işinize odaklanırsınız.

90 gün ve daha fazla süreli filo kiralama hizmeti almak istiyoranız, doğru yerdesiniz..İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Gümüşhane Filo Kiralama Hizmeti
  Gümüşhane Filo Kiralama Hizmetini sizlerin ayağına kadar getiren Hanedan Car Rental, şirketleriniz için senelik kiralamak istediğiniz araç filosu taleplerinde muhteşem ödeme kolaylıkları ile sizlerin hizmetindedir.
 • Aylık Araç Kiralama
  Aylık Araç Kiralama talepleriniz şayet Karadeniz bölgesinde yer alan firmalarınız içinse çok şanslısınız. Trabzon merkezli hizmet veren HANEDAN sizlere en iyi, en yeni ve en bakımlı araçlarını sunmaktadır.
 • Samsun Uzun Dönem Filo Kiralama
  Samsun Uzun Dönem Filo Kiralaması yapmak isteyen firmaların karşısına çıkan Hanedan Car Rental en uygun fiyatları ile karadeniz bölgesinde bulunan tüm firmalara araçlarını kiralayabilmektedir.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.