Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Trabzon Filo Kiralama Şirketleri

Trabzon ilinde Filo Kiralama Şirketlerini mi arıyorsunuz? Firmamız Trabzon sınırları içerisinde uzun senelerdir aynı marka ile işletmelere uzun dönemli araç kiralama hizmeti vermektedir.

SATIN ALMAYIN, KİRALAYIN


İşletmelerin satın almak yerine kiralamaya gitmesi firmanın yararına olan bir durumdur. Bu durum karşısında firmalar çok fazla yarar elde etmekte ve özellikle uzun dönemli filo kiralamalarında çok makul fiyatlara araç sahibi olabilmektedir.

Filo kiralamadaki en önemli avantaj aracın sigortasının giderleri, kaskosunun giderini, vergilerini, servis bakımlarını kiralama yapan firma karşılar. Bu durum karşısında araç kiralamasını yapan işletme tüm giderleri karşılar ve kiralayan firma sadece hizmetlerini sürdürme keyfini çıkarır. Aynı zamanda araç satın alındığında şirketler KDV ödemek zorunda kalır ancak kiralama yaptığında kiralanan filo araçları için kesilen faturalarda yer alan KDV tutarlarını işletmeler gider olarak gösterebilmektedir. Araç kiralaması yapan firmalar bilançolarının güçlü görünmesini sağlarlar.

Bir çok giderden muaf olarak faaliyetleri sürdürecek olan firmaların araç kiralaması ile yaptıkları zaman yönetimi de kendilerine, personellerine kar kalacak, ve bu yukarıda yer alan işlemler için harcanacak olan zamanı kendi işlerine harcayacaktır. Filo kiralaması yapan işletmeler bakım dönemlerini, satış giderlerini, satış değer düşüklüklerini dert etmez. Sizler yalnızca aylık kira bedellerinizi ödeyerek tüm zahmetli işlerden kurtulursunuz.

Trabzon ilinin en büyük filo kiralama firması olan HANEDAN´da sektörün sağladığı avantajlardan yararlanmak sizlerin elinde. Her geçen gün araç kiralama firması sayısı artmakta ve sorunlu araçları firmalara kiralayarak hem zaman kaybı olmasına, hemde araçların yatmasına neden olunmaktadır. Hanedan firmasının sağladığı araçların tamamına yakını yeni model, yeni kasa ve her zaman bakımları düzenli yapılan araçlardır. Hemen her meslek grubu için kiralık araçlarımız bulunmaktadır. Filo kiralama firmalarından en uygun teklifleri almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

TRABZON FİLO KİRALAMA FİRMASI

Trabzon ilinde yer alan filo kiralama firmamız sizlere bir telefon kadar uzak. Hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayarak en uygun fiyatlardan kiralama işlemlerini yaptırabilirsiniz. İster 1 araç olsun, ister 10 araç olsun hepsi için taleplerinizi karşılayabilmekteyiz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Artvin Şirket Aracı Kiralama
  Artvin Şirket Aracı Kiralama Fiyatları ve hizmeti için Hanedan´ın sizler için hazırlanan bu web sitesini inceleyebilir ve uzmanlardan hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Akçaabat Araç Kiralama Fiyatları
  Akçaabat ilçesinde Araç Kiralama Fiyatları öğrenmek amacı ile web sitemizi ziyaret edebilir ve tüm araçlarımızın anlık olarak güncel fiyatlarını görebilirsiniz.
 • Amasya Şirket Aracı Kiralama
  Amasya Şirket Aracı Kiralaması yapabileceğiniz, birbirinden farklı modellerin yer aldığı Hanedan´ı hemen arayabilir ve kiralama süreçlerinizi belirterek uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.