Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Trabzon Operasyonel Filo Kiralama Hizmeti

Trabzon Operasyonel Filo Kiralama Hizmeti için teklif almak isteyen tüm kurum ve kuruluşlar HANEDAN CAR RENTAL firmasına ulaşım sağlayarak aynı il içerisinden hızlı bir şekilde filosuna kavuşabilir.

Son dönemlerde yurt dışında da oldukca talep gören operasyonel filo kiralamalar ülkemizde de artmaktadır. Firmalara avantajı oldukça fazla olan filo kiralamalar sayesinde araçların bir çok giderinden firma muaf olmakta ve sadece kiralanan aracın yakıt giderlerini karşılayacak kiralama süresince kullanımı mümkündür. Filo kiralaması yapan firmalar, kiralanan aracın kaskosuna, sigortasına karışmamaktadır. Üstelik yıllık bakımları ve olası hasar durumundaki hasar giderleri de kiralayan firma tarafından karşılanmaktadır. Araçların kullanım risklerine karışmak istemeyen, ikinci el değer kaybından uzak durmak isteyen bir çok firma artık filo kiralamayı tercih etmektedir.

Kurumsal firmaların satış ve pazarlama departmanları için genelde tercih edilen kiralama yöntemi olan filo kiralama için TRABZON ilinde hizmet veren firmamız sizlere en iyi teklifleri sunabilmektedir. 1 adet olsun 50 adet olsun tüm filo kiralama taleplerinize bir çok segment modeli bulunan araçlarımız ile hizmet verebilmekteyiz. Sene içerisinde departmanları için birden fazla araç ihtiyacı lan firmalar satın almak yerine avantajlı olan filo kiralamayı tercih etmektedir.

Trabzon ilinde sizlere sunulacak olan filo kiralama tekliflerimizi incelediğinizde, avantajları daha net anlayacaksınız.

Hemen operasyonel filo kiralama talepleriniz için iletişim sayfamızda bulunan numaralarımızı arayabilir ve istediğiniz araç sayısı, kiralanacak süre detaylarını iletmenizin hemen akabinde teklifinizi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Yomra Rent a Car - Araç Kiralama Firması
  Yomra ilçesinde Rent a Car - Araç Kiralama Firması mı arıyorsunuz? Hanedan Oto Kiralama bölgede sizlere en iyi araçları sunabilmektedir.
 • Araklı Araç Kiralama Firması
  Araklı Araç Kiralama Firması arayışlarınızda rastladığınız Hanedan Rent a Car´da her kesime uygun araç modelleri muhteşem indirimli fiyatları ile sizlere sunulmaktadır.
 • Trabzon Güvenilir Araç Kiralama Firması
  Trabzon´da Güvenilir Araç Kiralama Firması mı arıyorsunuz? Hanedan Car Rental sektörde çok uzun yıllardır aynı marka ve aynı kadro ile sizlere hizmet veren ender firmalar arasındadır.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.