Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Trabzon Şirket Aracı Kiralama Fiyatları

Trabzon Şirket Aracı Kiralama Fiyatları almak adına işletmenizin ihtiyac duyduğu araç modeli ve kiralama süresini bize iletebilir ve en uygun fiyatlı Trabzon filo kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Öncelikli hedefimiz firmaların memnuniyetidir. Güçlü filomuz sayesinde hizmetlerimizi en iyi şekilde sizlere sunmanın yanı sıra sizler için en uygun fiyatları da sağlayabiliyoruz. Müşterilerimizden gelen filo kiralama taleplerinde kiralanacak araç sayısı ne olursa olsun her zaman kaliteli ve düşük km deki araçlarımızı kullanımlarınıza sunmak için çalışıyoruz. Dürüstlük ve şeffaflık inancı ile geçmişten günümüze kadar uzanan yolculuğumuzda Hanedan markası altında uzun yıllardır hizmetlerimizi sunmaktayız. Kalitemizden ödün vermeden sunduğumuz filomuzdaki araçlarımız ile personelinizin pazarlama ve satış alanındaki başarılarını sürdürmesi için bir nevi iş ortağınız oluyor ve sizler için araçlarımızı kullanımlarınıza sunuyoruz.

Operasyonel filo kiralamadaki başarılı ve çözüm odaklı anlayışımızla sektörümüzde yer alan tecrübemiz sayesinde uzun dönemli kiralama taleplerinizi değerlendirmek isteriz. Sürekli bir hizmet almak adına araç kiralama hizmetlerinden yararlanamnızı isteriz. Firma bünyemizde bulunan yüzlerce aracımız ile hizmetinizdeyiz.

Trabzon ilinde bulunan şirketiniz için filo kiralaması yaparak bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. İlk olarak kiralayacağınız aracın hiçbir bakımına karışmazsınız, tüm bakımlar zamanı geldikçe firmamız tarafından yapılır ve olası bir hasar anında da yine sizin yanınızdayız. Firmamızdan yapacağınız kiralamaya ait olan araçların sigorta ödemeleri, mtv ödemeleri ve kasko ödemeleri Hanedan güvencesi ile sizlere yansıtılmadan yapılmaktadır.

Yalnızca aracınızı kiraladıktan itibaren yakıtınızı koyarak şirket faaliyetlerinize devam edebilirsiniz. Üstelik yakıt giderlerini de şirket gideri olarak işleyebilmeniz mümkün olmasının yanı sıra kiralama tutarınız fatura edileceği için, bu fatura tutarını da gider olarak  gösterebilirsiniz. Firmaların yüksek maliyetler ile araç satın almasının önüne geçerek bu meblağları ticaretlerinde kullanmalarını sağlıyor ve yüksek avantajları sebebi ile karlı bir kiralama modeli olan filo kiralamayı ihtiyaç duyan tüm ziyaretçilerimize sunuyoruz.

Daha fazla bilgi ve aklınızdaki soruların yanıtları için çağrı merkezlerimizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Artvin Araç Kiralama Firması
  Artvin Araç Kiralama Firması aramalarınızda HANEDAN CAR RENTAL Karadeniz bölgesinde en iyi araçları, yöreye uygun arabaları sizlere günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama yapmaktadır.
 • Filo Kiralama Fiyatları
  Firmalar için Filo Kiralama Fiyatları konusunda bilgi arayışında bulunan ilgili birimlerin karşısına çıkan Hanedan Car Rental web sitesinden gerekli bilgilere erişebilir ve firmadan en iyi fiyatları temin edebilirsiniz.
 • Trabzon Havaalanı Araç Kiralama
  Trabzon Havaalanı Araç Kiralama faaliyetlerinde bölgede bulunan firmamız sizlere uçaktan iner inmez araçlarınızı teslim ediyor.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.