Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Trabzon Şirket Aracı Kiralaması

Trabzon Şirket Aracı Kiralaması yapabilmek için incelediğiniz web sitemizde yer alan FİLOMUZ menüsünde uygun olan araçları inceleyebilir ve talepleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Hanedan Araç Kiralama bünyesinde yapılan şirketlere özel araç kiralama hizmetleri kapsamında geniş bir araç filosu ile Karadeniz bölgesinde aktif bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bulunduğumuz il içerisinde neredeyse tüm belediyelerde uzun dönemli kiralamada araçlarımız bulunmaktadır. Bölgede köklü bir firma olmamız neticesinde etik anlayışlarımızı siz değerli şirket sahiplerine sunuyor ve her zaman müşterilerini kiralamaların sonunda memnun bir yüzle görmekten onur duyuyoruz. Hanedan olarak faydalı ve ayrıcalıklı bir kiralama hizmetini size sunuyoruz. 1 araç veya daha fazla talepler için uzun dönem kiralama hizmetlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

ŞİRKETLER İÇİN ARAÇ KİRALAMAK

Firmaların araç kiralama taleplerinin hemen hepsini değerlendirmekte ve uygun olan firmalarımıza en iyi fiyatlarımızı sunmaktayız. Hanedan´da şahıs şirketleri de araç kiralayabilmektedir. Uzun dönemli araç kiralama taleplerinde şahıs şirketlerine dahi en uygun fiyatları sunuyoruz. Portföyümüzde yer alan tüm firmaların işlerini daha hızlı çözümlemesi, faaliyetlerini daha iyi sürdürmesi için araç kiralama taleplerini en hızlı şekilde değerlendirmekte ve araçlarımızı yepyeni bir şekilde teslim etmekteyiz. Firmanızın iş verimliliğini arttırabilmesi için araç kiralama hizmetini almak istemesini anlıyor ve faaliyetlerinizde sorun yaşamayacağınız bakımları düzenli olarak yapılan, son model, yeni kasa araçlarımızı personelinize sağlıyoruz.

Firmaların uzun dönemli olarak araç kiralama ihtiyaçlarının olduğunu hissetmesi ve talepleri olması maliyetlerin çok düşük olması dolayısı ile her zaman göz önündedir. Firmaların araç kiralayarak doğru ve iyi bir bütçe kontrolü yapmasını sağlamasına yardımcı oluyoruz. Firmaların Hanedan´dan Trabzon ilinde araç kiralaması yapması ile sürüş dönemleri boyunca servis bakım süreçlerini biz takip ediyor, ödemelerini biz yapıyoruz. Bu vesile ile firmalar servis giderlerinden, kasko giderlerinden, sigorta giderlerinden muaf olmaktadır. Araç kiralama işlemlerinin gerek yol yardımı, gerek lastik değişimi taleplerini de aynı gün içerisinde değerlendirebilen Trabzon ilinin en büyük kiralama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Hanedan´ın sahip olduğu şirket için araç kiralama konusundaki geniş filosu sayesinde firmalar bir çok avantajdan yararlanmaktadır. Uzmanlarımız ile firmanıza hangi tür araçların uygun olduğunu konuşmanız için incelediğiniz web sitesinde yer alan numaraları arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere uygun olan araçları ve kiralamak istediğiniz süre boyunca alabileceğiniz en uygun teklifleri sunacaktır.

Uzun dönemli şirket aracı kiralamak isteyenler ödemelerini aylık olarak yapabilmektedir. Şirketlerin uzun dönemli araç kiralaması ile beraber kiraladığı araçların vergi ödemelerinden, sigorta ödemelerinden, mtv ödemelerinden, bakım giderlerinden muaf olurlar. Bu giderler kiralama şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Bu muhteşem yararlardan faydalanarak kiralama işlemlerinizi yapabilmek için hemen HANEDAN´ı arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Online Filo Kiralama Trabzon
  Online Filo Kiralama Trabzon ilinde HANEDAN CAR RENTAL ile mümkün olan bir hizmettir. Hemen web sitemizden bize ulaşarak ihtiyacınız olan süre ve araç modelini bildirebilir ve anında teklifinizi alabilirsiniz.
 • Trabzon Aylık Araç Kiralaması
  Trabzon Aylık Araç Kiralaması yapan firmamızın web sitesinde uygun olan son model, yeni kasa ve düşük km araçlarımızı inceleyebilir ve farklı talepleriniz, araç segmentleri için bizden bilgi alabilirsiniz.
 • Kastamonu Filo Kiralama
  Kastamonu Filo Kiralama konusunda artan talepler neticesinde karadeniz bölgesinin en büyük kiralama firması ile sizlere hizmet vermekten gurur duyacağımızı bilmenizi isteriz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.