Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Trabzon Uzun Vadeli Filo Kiralama Hizmetleri

Trabzon Uzun Vadeli Filo Kiralama Hizmetleri veren firmalar arasında bulunan HANEDAN, bir çok araç marka ve modeli ile sizlerin hizmetindedir. Tamamı yeni model olan filo kiralamaya uygun araçlarımız için bizi arayın.

Senelik olarak araç kiralama yapmak isteyen firmaların ilk tercihi olan, aynı ilde bulunan Trabzon ilinin en büyük araç kiralama firmaları arasında gösterilen HANEDAN ile bir çok araca en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Filo kiralamada filo adedine göre, kiralama dönemine göre fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Ne olursa olsun, taleplerinizde çok düşük fiyatlardan maliyet tabloları firmamız tarafından sizlere sunulabilmektedir. Haftalık, aylık ve yıllık filo kiralamaları talepleriniz için iletişim sayfamızda yer alan müşteri hizmetlerimizin numaralarını arayabilir ve her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Firmamızın sunduğu filo kiralamalarında uzun süreli kiralama sizin için oldukça karlı olacaktır. Her bakımdan avantaj sağlayacak olan filo kiralamasını genellikle 12 ay yapmaktayız. Tabi müşterilerimizin talep ve tercihlerine göre değerlendireceğimzi bu süreçler hakkında telefon üzerinden konuşmak ve görüşmek daha sağlıklı olacaktır. Hanedan Car Rental firması uzun yıllardan bu yana araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren, senelerdir araç filosunu genişleten bir firmadır. Firmamızda bir çok binek araç modeli bulunmaktadır. Tüm araçlarımız ile ilgili bilgi alabilir ve uzun dönem kiralamalarını firmamzıdan uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Trabzon ili ve çevre illerden vereceğiniz kiralama teklif taleplerini aynı gün içerisinde değerlendirmekte ve sizlere ulaştırmaktayız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Filo Kiralama Hizmeti
  Filo Kiralama hizmetleri alabileceğiniz firmamız Hanedan Car Rental Karadeniz bölgesinin en büyük filoya sahip olan firmaları arasında yer almaktadır.
 • Filo Kiralama Samsun
  Filo Kiralama Samsun ilinde firmamız tarafından başarılı bir şekilde hizmet verdiğimiz bir alandır. Karadeniz bölgesinin en büyük filosu ile sizlerin hizmetindeyiz.
 • Samsun Uzun Dönem Filo Kiralama
  Samsun Uzun Dönem Filo Kiralaması yapmak isteyen firmaların karşısına çıkan Hanedan Car Rental en uygun fiyatları ile karadeniz bölgesinde bulunan tüm firmalara araçlarını kiralayabilmektedir.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.