Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Trabzon Uzun Vadeli Filo Kiralamanın Avantajları

Trabzon Uzun Vadeli Filo Kiralamanın Avantajlarını hemen firmamızın web sitesinde yer alan numaralardan öğrenebilir ve işletmeniz için ideal araçları, fiyat seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Bir çok firmanın tercih ettiği filo kiralama hizmeti binek araçlar bakımından firmaları çok fazla avantaja yer vermektedir. Trabzon ilinde işletmeniz için filo kiralaması yapmak istediğinizde bir çok imkandan yararlanmış olursunuz.

Uzun dönem araç kiralamanın öncelikle vergilendirme avantajı vardır. Satın alma işlemlerine baktığınızda sınırlı seçeneğiniz olur ancak uzun vadeli filo kiralaması yapmak dilediğiniz zaman araç yenileme seçeneğini de beraberinde getirir. Firmamızdan yapacağınız uzun vadeli filo kiralaması tutarını muhasebenize gider olarak yazabilir ve vergi dönemlerinde indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Firmamız aracılığı ile kiralayacağınız araçların bakımlarını, onarım işlemlerini ve servis giderlerini firmamız sağlamakta ve yapmaktadır. Filo kiralaması yaparak aldığınız hizmetteki aracın kazaya karışması durumunda ikame araçlar da firmamız tarafından işlerinizin aksamaması adına sağlanmaktadır. Personelinizin pazarlama ve satış konusundaki ihtiyaçlarında talep ettiği araçları firmamızın güvencesi ile elde edebilirsiniz. Uzun vadeli filo kiralamalarında en iyi fiyatları karadeniz bölgesinde Hanedan Car Rental güvencesi ile tercih edebilir ve filo kiralaması sayesinde firmanızın yüksek maliyetler altına girmemesini sağlayabilirsiniz.

Uzun vadeli olarak filo kiralaması
yaptığınızda kullandığınız araç yakıt fişlerini firmanıza gider olarak da kullanmanız mümkündür.

İşletmeniz için istediğiniz araç segmentini ve seçeneklerini öğrenmemizin ardından en uygun fiyat tekliflerini sizlere hazırlayabiliyoruz. Satın almaya harcayacağınız şirket özkaynağınızı ticaretinizde etkili bir şekilde kullanabilir ve iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Uzun vadeli filo kiralama fiyatlarını öğrenebilmek adına iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Tokat Filo Kiralama
  Tokat ilinde Filo Kiralama konusunda bilgi almak istediğinizde çekinmeden Hanedan Car Rental firmamızı arayabilir ve her türlü sorunuzun yanıtını çağrı merkezimizden alabilirsiniz.
 • Haftalık Araç Kiralama
  Haftalık Araç Kiralama taleplerinizin tamamı için KARADENİZ BÖLGESİNDE Hanedan Car Rental olarak birbirinden farklı ve şık araçlarımız ile hizmetlerimizi sunabilmekteyiz.
 • Rize Şirket Adına Filo Kiralama Hizmeti
  Rize ilinde Şirket Adına Filo Kiralama Hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hanedan Car Rental Rize ve çevre illerde birçok kurum ve kuruluş adına filo kiralama hizmeti vermekte ve firmaların ticari faaliyetlerinde yardımcısı olmaktadır.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.