Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Trabzon Yıllık Araç Kiralama

Trabzon´da Yıllık Araç Kiralama hizmeti veren Hanedan´ın ekonomik araç sınıfında yer alan tüm modelleri web sitesinde yer almaktadır, farklı modeller için lütfen bizi arayın.

Trabzon ili ve çevre illerden gelen yıllık kiralama taleplerini değerlendirmekte ve bireysel kiralamaların yanı sıra işletmelerinde yıllık olarak kiralama isteklerine karşılık vermekteyiz. Şehir seyahatlerinizde altınızda araç olmasını istediğiniz her anda sizlerin yanındayız.

Özellikle yaz aylarında yurt dışından memleketine gelen hemşerilerimizin aylık kiralama yaptığı yaz dönemlerinde araç sorunu yaşamaktayız. Bir çok aracımız aylık kiralamada bulunuyor. Sizlerde araç rezervasyonlarınızı erkenden yaparak araçsız kalmazsınız. Yıllık olarak kiralama yapmanın aylık kiralamaya nazaran daha indirimli olacağına emin olabilirsiniz. Fiyatlarımızı öğrenmek için incelediğiniz kurumsal kiralama sitemizin iletişim sayfasında bulunan numaralarımızı arayabilirsiniz.

SENELİK ARAÇ KİRALAMA

Trabzon´da senelik araç kiralama hizmeti veren firmamız uzun senelerdir bu bölgede yer alan yüzlerce aracı ile kurumların, işletmelerin ve özellikle belediyelerin taleplerini karşılamaktadır. Şehirimizde yer alan birçok şahıs ve firma hem uygun fiyat vermemizden dolayı, hemde araç çeşitliliğinin fazla olmasından dolayı Hanedan´ı tercih etmektedir. Firmamızda yer alan tüm filo araçları en uygun fiyatlardan yıllık olarak kiralanabilmektedir. Aylık, haftalık ve günlük kiralama fiyatlarından çok daha makul fiyatlara kiralama işlemlerini Hanedan ile yapabilir ve araçlarımız ile kiralamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Fiyat araştırması yaptığınız bu dönemlerde bizleriaramadan karar vermemenizi istiyoruz. Bizleri aradığınızda sizlerle görüşecek olan müşteri temsilcilerimiz kiralamak istediğiniz segmente göre fiyatları revize edecek ve sizlere sunacaktır. Fiyat artışlarından özellikle yaz dönemlerinde olanlardan etkilenmemek için senelik araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. Firmamız senelik araç kiralama işlemleri için uzun dönem sözleşmelerinizi yapmakta ve araçların bakım dönemlerindeki masraflarını Hanedan karşılamaktadır. Aynı zamanda tüm araç kiralama hizmetlerinde olduğu gibi yıllık araç kiralama hizmetinde de firmamız araçların bakımlarını, sigorta ödemelerini, kasko ödemelerini, mtv ödemelerini kendisi yapmakta size hiçbir ekstra masraf çıkarmamaktadır. Yıllık ücretlerimizden hemen yararlanarak Trabzon ilinin en uygun fiyatlarını almak için Hanedan´ı arayın.

Yıllık araç kiralama şartlarını öğrenmek için incelediğiniz web sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

Yıllık araç kiralama taleplerinizi şahıs olarak veya ticari bir ünvan ile yapabilirsiniz. Ticari ünvan ile yapılan kiralamalarda kdv kullanımı, vergi avantajları gibi özellikler bulunmaktadır. Genellikle firmaların tercih ettiği yıllık kiralama taleplerinde firmamız en uygun fiyatları bölgede faaliyette bulunan firmalarımıza sunmaktadır. Senelik olarak araç kiralama taleplerinizi şirket olarak yapanlardan istenilenler şu şekildedir;

* Vergi Levhası
* İmza Sirküsü
* Yetki Belgesi
* Ticari Sicil Gazetesi
* Faaliyet Belgesi

Ayrıca bireysel olarak kiralama yapmayı düşünüyorsanızda, kimliğiniz yeterli olacaktır. Yıllık kiralama şartlarına uygun olan herkes Trabzon şehrinde kiralamayı Hanedan´dan yapabilir. Daha fazla bilgi ve aklınıza takılan sorular için bizi aramaktan çekinmeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Sinop Filo Kiralama Fiyatları
  Sinop ilinde Filo Kiralama Fiyatları öğrenebilmek için hemen inceledğiniz Hanedan Car Rental firması ile irtibata geçebilir ve muhteşem kiralama fiyatlarını işletmeniz için alabilirsiniz.
 • Çorum Araç Filo Kiralama Fiyatları
  Çorum Araç Filo Kiralama Fiyatlarını öğrenebilmek adına HANEDAN CAR RENTAL firmamızı sitede bulunan numaralar üzerinden arayabilir ve en iyi fiyatları firmanız için alabilirsiniz.
 • Ardanuç Ekonomik Araç Kiralama Firması
  Ardanuç Ekonomik Araç Kiralama Firması olarak bölgesel aramalarınızda sizlerin karşısına çıkan HANEDAN en uygun fiyatlarla farklı araç çeşitleri ile sizlerin hizmetindedir.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.