Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Uzun Dönem Filo Kiralama Hizmetleri

Uzun Dönem Filo Kiralama Hizmetleri kapsamında HANEDAN CAR RENTAL son model araçları, düşük km ve bakımlı araçları ile şirketleriniz için yapacağınız kiralamala hizmetlerinde en uygun fiyatları sizlere sunuyor.

Özellikle karadeniz illerinde yer alan işletmeler için uzun dönem araç filosu kiralama hizmeti veriyoruz. Hanedan Car Rental olarak firmalar için oldukça yararlı ve karlı bir hizmet olan uzun dönem kiralamada operasyonlarınız için tüm süreçleri başarılı bir şekilde yürütüyoruz. Araç kiralama süreçleriniz için merak ettiğiniz tüm bilgiler ve karar alma aşamasındaki sorularınız için firmamızın sitesinde yer alan canlı destek alabileceğiniz whatsapp numaralarımız ile görüşebilirsiniz. Araçları hangi dönemlerde kiralayacağınızı belirttiğiniz taktirde sizlere en uygun fiyatlarımızı sunacağız.

AYLIK KİRALAMA

Uzun dönem kapsamında en az 1 aylık kiralama talepleriniz ve 1 aydan daha fazla olan taleplerinizin tamamı için bizleri arayabilirsiniz. Bölgemizde özellikle yaz aylarında kiralık araç bulmak oldukça zor bir hal alıyor. Bu bağlamda araç kiralamalarınızı yapacağınız her dönem öncesi yeni fiyat almanız, güncel fiyatları öğrenmeniz gerekir. Şayet uzun dönem, senelik kiralama yapacaksanız tek bir fiyat alarak araçları kiralayabilir ve dilediğiniz marka model aracımızı kullanabilirsiniz.

Firmaların son dönemlerdeki oldukça popüler konumda olan hizmet arayışı olan uzun dönem kiralamadır. Uzun dönem kiralama işleri kapsamında bizleri arayabilir ve en iyi teklifleri, en uygun fiyatları Hanedan´dan alabilirsiniz. Uzun dönem kiralama işlerinde firmaların genellikle tercihi 12 ay veya 24 aylık kiralama olmaktadır. Firmamızın araç filosunda düşük km ve son model araçlar bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı yeni model, yeni kasa araçlardır. Filo kiralaması konusunda firmaların alacağı hizmetler ile bir çok faydadan da ekstra yararlanacağını bilmesi gerekir. Uzun dönem filo kiralaması yapan işletmelerin elde edeceği avantajlar oldukça önemli avantajlardır.

Kurumsal kiralamalarınız için avantaj elde etmek için hemen Hanedan´ı arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Amasya Aylık Araç Kiralama Fiyatları
  Amasya Aylık Araç Kiralama Fiyatlarını öğrenebilmek için, bireysel veya kurumsal başvurularınızı sitemizde yer alan numaralarımızı arayarak yaptırabilirsiniz.
 • Aylık Araç Kiralama
  Aylık Araç Kiralama talepleriniz şayet Karadeniz bölgesinde yer alan firmalarınız içinse çok şanslısınız. Trabzon merkezli hizmet veren HANEDAN sizlere en iyi, en yeni ve en bakımlı araçlarını sunmaktadır.
 • Torul Araç Kiralama
  Torul Araç Kiralama - Torul Rent a Car firmamız sizlere uygun fiyatlarla haftalık ve aylık araç kiralama hizmetini sunan HANEDAN markası ile ulaşılmıştır..
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.