Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Yıllık Araç Kiralama Firmaları Giresun

Yıllık Araç Kiralama Firmaları Giresun ilinde sizlerin hizmetindedir. Bizim firmamız HANEDAN markası ile uzun yıllardır GİRESUN´da kiralama işlemlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Çok daha uygun fiyatalra araç kiralayabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Uzun dönemli kiralamalarınızı bireysel olarak veya kurumsal şirket için yapabilirsiniz.

ARAÇ KİRALAMA FİRMALARI 

Firmamız tüm taleplerinizi dinleyerek size en uygun aracı belirlemekte ve tekliflerini sunmaktadır.  Senelik araç kiralama yapmak isteyen müşterilerimize cazip fiyatlarımız bulunmaktadır. Araç satın almaya karar verdiğinizde nakit paranızı kullanmanız yada kredi çekmeniz gerekebilir. Yalnızca aracı satın almakla tabi olay bitmiyor..

Aynı zamanda aracın bakımları, sigortası, kaskosu, giderleri, lastik değişim dönemleri olacak ve bunlar hep ekstra masraf çıkaracktır. Aracınızın aynı zamanda 2.el olacağı durumundan kaynaklı değer düşüşü olacaktır. Bizler araçlarımızı sizler adınıza satın alıyor ve uzun dönemli, senelik kiralama faaliyetlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Araçların kazası halinde olan servis giderleri, masraflarını da kendi anlaşmalı servislerimizde yaptırarak sizlere bir ek bütçe yaratma talebinde bulunmuyoruz. Aracı satın almak yerine kiralamak demek kendi bütçenizdeki parayı işlerinizde kullanabilmeniz demektir.

UYGUN MALİYETLİ FİLO KİRALAMA

Uygun maliyetler ile senelik araç kiralaması yapabilir ve avantajlı çıkabilirsiniz.  AYLIK SABİT TAKSİT  Kiralamanızı Hanedan´dan yaparak peşinat ödemesi yapmadan araç sahibi olursunuz. Satım alımlar sırasında toplu olarak nakit paranızı kullanmaz ve ödemelerinizi önceden aramızda yapılan sözleşme dahilinde aylık olarak belli sabit bir şekilde ödersiniz. Kasko, Sigorta ve motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinizle biz ilgilenir, biz öderiz. Eksiksiz olarak tüm ödemeler firmamız tarafından yapılmakta ve size hiçbir ekstra masraf çıkarılmamaktadır. 

Aynı zamanda araçlarınızı doğrudan satın aldığınızı varsayalım. Doğrudan satın alınan araçlarda KDV maliyet unsuru olarak karşınıza çıkacaktır ve KDV indirimi kullanılamamaktadır. Lakin kiralama yapıldığında faturalarda yer alan kdv tutarları indirilmekte ve KDV olarak kullanılabilmektedir. Bilanço için ise araç kiralaması olumlu bir katkı olacaktır. Banka kredisi ile satın almadan farklı bir şekilde işletmenizin ödeme planlarında yer alan, vadesi gelmeyen, ileri tarihli olan kira bedelleri bilançolarınızda mali borçlarınız altında yer almayacak ve kapasitenizi olumsuz bir şekilde etkilemeyecektir.  Aklınıza takılan her türlü soru, sorun ve yıllık araç kiralama fiyatları teklifi için hemen incelediğiniz internet sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.  Aynı zamanda HANEDAN CAR olarak sosyal medyamızı da daima aktif bir şekilde kullanmaktayız, dilerseniz firmamızın instagram hesabını takip edebilir ve düzenli olarak paylaşılan kampanyalardan, indirim süreçlerinden haberdar olabilirsiniz.


GİRESUN ili ve çevre illerde firmaların genellikle uzun dönemli kiralama yapmak istediğinde bizi araması ve bizden teklif alması dahilinde en uygun fiyatlardan kiralamayı yapması kaçınılmazdır. Sizlerde fırsatlardan yararlanarak en iyi fiyatlardan araç kiralamak için hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Murgul Kiralık Araçlar - Rent A Car
  Murgul Kiralık Araçlar - Rent A Car firması arayışlarınızda Karadeniz yöresinin en geniş araç filosuna sahip olan firması HANEDAN´ı arayarak sizlerde hizmetlerimizden, araçlarımızdan yararlanabilirsiniz.
 • Rize Senelik Araç Kiralama Fiyatları
  Rize Senelik Araç Kiralama Fiyatlarını öğrenebilmek için incelediğiniz web sayfamızda yer alan filomuzu görebilir ve farklı araç talepleriniz için iletişim numaralarımzı arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Sürmene Araç Kiralama Firması
  Sürmene´de Araç Kiralama Firması olan Hanedan Rent A Car sayesinde en iyi ve en yeni araçları çok cüzzi rakamlara kiralayabilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.