Bireysel Araç Kiralama

Bireysel araç kiralama hizmeti 3 günden başlayan kiralamalarda geçerli olan bir kiralama hizmetidir. Uzun vadeli araç kiralamalarda genellikle filo kiralandığı düşünülür ancak biz Hanedan olarak bu algının ortadan kaldırılması amacıyla bireysel müşterilerimizin de uzun süreli araç kiralayabilmesini sağladık. Sıfır bir aracı satın almak yerine uygun koşullarda kiralayabiliyorsunuz. Kiraladığınız aracınızın yakıtı dışında başka hiç bir şeyle ilgilenmenize de gerek kalmıyor. Bireysel kiralama paketimizin içerisinde aracınızın sigortası, vergileri, bakımları, onarımları gibi emek isteyen her şey mevcut.

Hanedan firmamız sayesinde bireysel müşterilerimizde araçlarını kiralayarak ekonomik açıdan çok daha faydalı bir iş yapmış oluyorlar. 

Markanızı Seçin

Bireysel araç kiralama hizmetimiz kapsamında istediğiniz aracın markasını seçmeniz yeteli olacaktır. Biz en kısa süre içerisinde sizi Trabzon'daki merkezimizde ağırlarken sizde kısa işlemler sonrasında aracınızı teslim alabilirsiniz.

Son Model Araç Kullanın

HANEDAN hizmetimiz bireysel araba kiralama hizmetinde siz değerli müşterilerine kaliteyi sonuna kadar sunabilecek teknik ve maddi güce sahiptir. Bizden istediğiniz araç ne olursa olsun son model ekonomik, orta ve lüks araçların kiralanmasını sağlayabiliriz. Satın almak yerine son model bir araç kiralayarak seyahatlerinizi çok daha konforlu hale getirebilirsiniz.


Whatsapp Telefon