Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

6 Aydan 12 Aya Kadar Filo Kiralama

6 Aydan 12 Aya Kadar Filo Kiralaması yapabilen, bir çok yeni model aracın bünyesinde bulunduğu HANEDAN CAR RENTAL firmasının kurumsal web sayfası aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hanedan Car Rental olarak kurumsal müşterilerimizin araç kiralama konusundaki ihtiyaçlarını gidermek sebebi ile 6 aydan 12 aya kadar filo kiralaması yapabiliyoruz. Araç kiralama konusunda firmalara desteğini esirgemeyen firmamız uzun dönem olarak nitelendirdiğimiz bu süreçler sayesinde işletme faaliyetlerinde kullanılmak üzere yeni araçlarını kullanmanızı sağlamaktadır. Firmanızın kiralama yaptığı tutarlar üzerinden faturalar kesilmekte ve ilgili faturalarsa firmalar için gider olarak gösterilebilmektedir.

Firmaların filo kiralama işlemini gerçekleştirmesi demek, firmanın araç almasındaki ekstra giderlerini yok etmektedir. Hanedan Car Rental olarak sizleri gereksiz giderlerden kurtarmakta ve kiralama yaptığınız araçlardaki bir çok ödemeyi, vergi ve sigortaları da biz yapmaktayız.

Filo kiralama hizmetinden yararlanarak araçların periyodik bakım giderlerinden, vergi giderlerinden, hasar onarım giderlerinde, kasko giderlerinden, sigorta giderlerinden, lastik giderlerinden kurtulursunuz. Aynı zamanda olası bir hasar durumunda ise ikame araç hizmetimizde bulunmaktadır.

Filo kiralama seçeneklerimiz ve fiyatlarımızı öğrenmek için Hanedan Car Rental firmasına web sitesinde bulunan numaralar üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve aklınızdaki sorular için bize iletişim sayfamızdan ulaşmayı unutmayın..

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Kastamonu Filo Kiralama
  Kastamonu Filo Kiralama konusunda artan talepler neticesinde karadeniz bölgesinin en büyük kiralama firması ile sizlere hizmet vermekten gurur duyacağımızı bilmenizi isteriz.
 • Haftalık Uygun Fiyatlı Araç Kiralama
  Haftalık Uygun Fiyatlı Araç Kiralama hizmetlerinde Trabzon ili ve çevresinde Hanedan Rent A Car olarak sizlere uzman kadrosu ve kaliteli araçları ile hizmetlerini sizlere ulaştırmaktadır.
 • Bayburt Filo Kiralama
  Bayburt Filo Kiralama arayışlarınızda, işletmeniz için yeni model araçların kiralanması konusunda teklif almak adına hemen HANEDAN CAR RENTAL firmasını arayabilir ve muhteşem fiyatlardan kiralamalarınızı yapabilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.