Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

6 Aydan 12 Aya Kadar Filo Kiralama

6 Aydan 12 Aya Kadar Filo Kiralaması yapabilen, bir çok yeni model aracın bünyesinde bulunduğu HANEDAN CAR RENTAL firmasının kurumsal web sayfası aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hanedan Car Rental olarak kurumsal müşterilerimizin araç kiralama konusundaki ihtiyaçlarını gidermek sebebi ile 6 aydan 12 aya kadar filo kiralaması yapabiliyoruz. Araç kiralama konusunda firmalara desteğini esirgemeyen firmamız uzun dönem olarak nitelendirdiğimiz bu süreçler sayesinde işletme faaliyetlerinde kullanılmak üzere yeni araçlarını kullanmanızı sağlamaktadır. Firmanızın kiralama yaptığı tutarlar üzerinden faturalar kesilmekte ve ilgili faturalarsa firmalar için gider olarak gösterilebilmektedir.

Firmaların filo kiralama işlemini gerçekleştirmesi demek, firmanın araç almasındaki ekstra giderlerini yok etmektedir. Hanedan Car Rental olarak sizleri gereksiz giderlerden kurtarmakta ve kiralama yaptığınız araçlardaki bir çok ödemeyi, vergi ve sigortaları da biz yapmaktayız.

Filo kiralama hizmetinden yararlanarak araçların periyodik bakım giderlerinden, vergi giderlerinden, hasar onarım giderlerinde, kasko giderlerinden, sigorta giderlerinden, lastik giderlerinden kurtulursunuz. Aynı zamanda olası bir hasar durumunda ise ikame araç hizmetimizde bulunmaktadır.

Filo kiralama seçeneklerimiz ve fiyatlarımızı öğrenmek için Hanedan Car Rental firmasına web sitesinde bulunan numaralar üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve aklınızdaki sorular için bize iletişim sayfamızdan ulaşmayı unutmayın..

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Filo Kiralama Çorum
  Filo Kiralama Çorum ilinde firmamız aracılığı ile mümkündür. İşletmeniz için oldukça avantajlı bir yöntem olan filo kiralama ile ilgili teklif ve bilgiler için hemen Hanedan´ı arayabilirsiniz.
 • Trabzon Ucuza Araç Kiralama
  Trabzon Ucuza Araç Kiralama taleplerini değerlendiren ve uygun fiyatlı araçları ile sizlere filosunu sunan Hanedan´ın kurumsal sitesinden filosunu inceleyebilir ve rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.
 • Sinop Filo Kiralama Fiyatları
  Sinop ilinde Filo Kiralama Fiyatları öğrenebilmek için hemen inceledğiniz Hanedan Car Rental firması ile irtibata geçebilir ve muhteşem kiralama fiyatlarını işletmeniz için alabilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.