Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Araklı Araç Kiralama Firması

Araklı Araç Kiralama Firması arayışlarınızda rastladığınız Hanedan Rent a Car´da her kesime uygun araç modelleri muhteşem indirimli fiyatları ile sizlere sunulmaktadır.

Hanedan Araç Kiralama olarak bünyemizde her geçen gün gelişen, genişleyen ve yenilenen filomuz ile sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Trabzon ilinin önde gelen ilçeleri arasında bulunan Araklı ilçesinde de ihtiyaç duyduğunuz araç markası ve modeline uygun arabayı sizlere sunabiliriz. Firmamız profesyonelliğinden asla ödün vermeden kiralama hizmetlerini kurulduğu günden bu güne dek sürdürmektedir. Kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerimizden anında yararlanabilirsiniz.

Araklı ilçesinde kiralama işlemleri sayesinde periyodik bakımlardan, onarımlardan muaf olursunuz. Araçlarımızın tamamının bakımları firmamız tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda 7 gün 24 saat destek alabileceğiniz numaralarımız yer almaktadır. Müşterilerimizin rahat edeceği ek pek çok hizmetimizde web sitemizde sunulmuştur.

Trabzon ilçesinin önde gelen araç kiralama firmaları arasında yer alan firmamız kiralaması yapılan tüm araçların kaskosu, trafik sigortası, vergi pulları, fenni muayeneleri, egzoz muayenelerini yapmaktadır. Hızlı ve etkili bir biçimde çözümlerini sunan firmamızda en az 3 gün olmak şartı ile dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Sizde hemen Araklı ilçesinden araç kiralamak ve araçlarınızı ilçenizde teslim almak için bizi arayabilirsiniz. İletişim sayfasında yer alan numaralar üzerinden Araklı´nın en iyi araçlarına sahip olun.

---

Araklı İlçesi Hakkında

Araklı İlçesi Sürmene İlçesine bağlı bucak iken, 27.02.1953 tarih ve 6068 sayılı Kanunla ilçe olmuştur. Araklı ilçe merkezinde 150 yıllık bir yerleşim yeri olduğu bilinmekte, merkezde ve çevrede daha eski yerleşim ile ilgili gerekli kazıların yapılmamış olması sebebiyle elde mevcut değildir. Arkeolojik bulguların yokluğuna rağmen uzun süre yerleşim alanı olan kalelerin ve merkez ile çevresindeki diğer yerleşim yerlerinin adları etimolojik (Kelimelerin hangi kökten geldiğini ve ne gibi değişimlere uğradığını incelemek) tetkiki kültürel verilerin kıyaslamasıyla Araklı tarihinin geçmişe dair fikirler ortaya koymamaktadır. 1. Dünya Savaşında Çanakkale Savaşından sonra Osmanlı Genel Kurmayının Çanakkale birliklerini 11. Ordu adıyla işgal etmeleri üzerine bir Rus Tümenin de Karadeniz Kıyı Şeridini işgale başlamasıyla Araklı 1916 da Rus kuvvetlerince işgal edilmiştir. Yaklaşık 22 ay Rus ve ayrılıkçı Ermeni güçlerinin ellerinde kalan Araklı 25 Şubat 1918 de Türk Birliğince kurtarılmıştır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Tonya Oto Kiralama Fiyatları
  Tonya Oto Kiralama Fiyatları - Rent A Car Firması aramalarınızda Trabzon ilinde rastladığınız firmamız en uygun fiyatları bölgede sizlere sunan tek firmadır.
 • Yomra Rent a Car - Araç Kiralama Firması
  Yomra ilçesinde Rent a Car - Araç Kiralama Firması mı arıyorsunuz? Hanedan Oto Kiralama bölgede sizlere en iyi araçları sunabilmektedir.
 • Haftalık ve Aylık Araç Kiralama Gümüşhane
  Haftalık ve Aylık Araç Kiralama Gümüşhane ili için firmamız tarafından sunulabilmektedir. Dilerseniz adresinize kadar teslim edilebilecek araçlarımız ve hizmetimi vardır.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.