Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Artvin Merkez Rent A Car Firması

Artvin Merkez Rent A Car Firması - Araç Kiralama hizmetleri için web sitemizde yer alan numaralarımızı anında arayabilir ve en uygun fiyatlardan araçlarımıza erişebilirsiniz.

ARTVİN ve diğer karadeniz illerinde hizmetlerimizi ve en iyi araçlarımızı sizlere sunmaktayız. Şuanda incelemekte olduğunuz web sitemizde yer alan filomuzdaki müsait araçlarımızı görebilirsiniz. Önce Müşteri Memnuniyeti,Kaliteli Hizmet Ve Eğitimli Personel Politikasıyla Faaliyetlerine Başlayıp, Organizasyon, Adrese Teslim Araçlarımızla İsteğe Göre Araç Kiralamada Öncü İsim Olmayı Hedefleyen Firmamız Uzun Yıllar Sektörün İçinde Bulunmanın Deneyimi İle Siz Değerli Müşterilerinin Taleplerini Ve Sektördeki Eksiklikleri Karşılayamayı Hedeflemektedir.  Uzun yıllar araç kiralama sektöründe çalışarak tecrübe sahibi olmuş ekibimiz ile uygun fiyat politikamız, geniş ve en çok tercih edilen araçlardan oluşan filomuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

ARTVİN ili ve çevresi için bizi aramadan karar vermemeniz önerilmektedir.  Web sayfamızda yer alan tüm fiyatlar sektörde ve piyasada en uygun fiyatlar olarak bilinmektedir. Sitemizde bulunan araç kiralama fiyatlarımız her model ve marka aracımıza göre düzenli olarak güncellenmektedir. Müşterilerimiz için ekstra indirimli olan bu fiyatlarımızı gördüğünüzde hemen uzun süreli veya kısa süreli kiralama hizmetlerimizden yararlanacaksınızdır. Firmamız bünyesinde kiralanması yapılan araçlar 3 günden az olmamak kaydı ile kiraya verilebilmektedir. Uzun süreli kiralama planlıyorsanız Hanedan Car Rental ofisi ile görüşmeniz önerilmektedir.

Detaylı bilgi istediğinizde ise çekinmeden bizleri arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Derepazarı En Uygun Araç Kiralama
  Derepazarı Rize´de En Uygun Araç Kiralama hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Rize ilinde araç kiralamak isteyenlerin uğrak noktası Hanedan´a hoşgeldiniz.
 • Rize Rent a Car Firması
  Rize´de aradığınız Rent a Car Firması yani kiralık araç hizmeti veren firma olarak sizlere yakın konumda yer alan merkezimizden tüm araçlarımızı web sitemiz aracılığı ile sunmaktayız.
 • Gümüşhane Filo Kiralama Fiyatları
  Gümüşhane Filo Kiralama Fiyatlarını öğrenebilmek adına kiralanacak araç segmenti, kiralanacak süre ve araç sayısı önemlidir. Detaylı bilgi için HANEDAN firmasına iletişim sayfası aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.