Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Bartın Filo Kiralama Hizmeti

Bartın Filo Kiralama Hizmetinde muhteşem seçenekler, uygun ödeme koşulları ve seçenekleri ile HANEDAN CAR RENTAL siz değerli müşterilerine uzun yıllardır bölgede hizmet vermektedir.

Hanedan Car Rental web sitesinden gerekli bilgilere erişebilir ve firmadan en iyi fiyatları temin edebilirsiniz.  Filo kiralamaya genel olarak bakacak olursak, araçların firmaya ait olmadığı, kiralama firmasına ait olduğu ve işleten sıfatı kullanılarak firmaların kullanımına sunulmasıdır. Yakıt, köprü ve yol gibi ücretlerin dışında kalan masrafları kiralama bedeli ile elde edilen, fianansal olarak araç elde edinim yöntemine denilmektedir. Hanedan Oto Kiralama olarak firmamızdan talepte bulunan tüm kurumsal markalara filo kiralama konusunda esnek çözümler sunmaktayız. Firmamızda ihtiyacınıza göre araçlar bulunmaktadır.

Firmamızdan yapacağınız filo kiralaması fiyatına dahil olarak kasko, hasar onarım, bakım, sigorta işlemleri de firmamızdan sağlanmakta olası bir hasar durumunda ise yedek olan arabalar sizlere yine firmamızın filo bölümünden temin edilmektedir.  İşletmeniz için filo kirlamasına giderilerek etkin bir şekilde sermaye oluşturabilirsiniz. Filo kiralamasında vergi avantajından yararlanabilir ve ödemelerinizi sabit olarak aylık taksitler ile yaparsınız. Filo kiralaması yapan işletmeler, satın almak istediklerindeki araçlarda bulunan ikinci el riskini de ortadan kaldırmış olur, Filo kiralama yaparak firmanızın kredibilitesini etkilemeyen bu hizmetten yararlanmanız mümkündür. Hanedan´dan yapacağınız kiralama ile 7 gün 24 saat profesyonel destek almanızda mümkündür.

Daha fazla bilgi ve BARTIN için filo kiralama fiyatlarımız adına hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Artvin Filo Kiralama Fiyatları
  Artvin Filo Kiralama Fiyatlarını öğrenebilmek için istediğiniz araç sayısı ve araç segmentine göre en uygun fiyatları TRABZON merkezli kiralama firmamız sizlere sunabilmektedir.
 • Fiat Linea Kiralama
  Fiat Linea Kiralama talepleriniz için Karadeniz bölgesinde yer alan Hanedan´ı hemen arayabilir ve bölgenin en uygun fiyatlarını firmamızdan alabilirsiniz.
 • Adana Filo Kiralama
  Adana Filo Kiralama hizmetlerimiz dahilinde bulunduğunuz ilde işletmeniz için araç kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.