Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Çorum Araç Filo Kiralama Fiyatları

Çorum Araç Filo Kiralama Fiyatlarını öğrenebilmek adına HANEDAN CAR RENTAL firmamızı sitede bulunan numaralar üzerinden arayabilir ve en iyi fiyatları firmanız için alabilirsiniz.

Yıllık, Senelik Şirket Filo Araç Kiralama konusu ile ilgili teklif alabileceğiniz kurumsal, güvenilir ve uygun fiyatlı bir firma arayışında olanların yanındayız. Hemen Hanedan´ı arayarak en iyi teklifleri alabilirsiniz.  Senelik olarak kiralamak istediğiniz araçlar firmanıza yüksek avantaj sağlayacaktır. Ülkemizde bir çok işletmenin araç satın almaktan ziyade kiralamaya gitmesi hiçte tesadüf değildir, çünkü oldukça fazla avantjı bulunmaktadır. Firmaların satış işlemleri ,pazarlama ekipleri ve lojistik faaliyetlerini yerine getirmesi için binek araçlara ihtiyaç duyan personelleri bulunmaktadır. 2 veya daha fazla araç kiralamak isteyen firmaların araçları sıfır veya ikinci el alarak finans sağlamaları, hem iş kaybı olması konusunda hemde firmanın kasasında bulunan ana parasını harcaması konusunda sorun yaratabilir.

Filo kiralama ile işletmeye çok daha fazla avantaj sunacak olan bir operasyon yürütmüş olursunuz. Hanedan Araç Kiralama firmasından araçları kiralayarak çok daha iyi bir yol izlemiş olursunuz.  Senelik araç kiralama taleplerinde 12 aydan başlayan uzun dönemli kiralama tekliflerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Uzun dönemli araç kiralama taleplerinizi değerlendirmekte ve sizlere en iyi fiyatları Hanedan güvencesi ile sunmaktayız.  Senelik araç kiralamyaparak firmanız yatırım riskine girmez, ikinci el araçların değer kaybına uğraması riskine girmez, satın alma yapmadan firmamızdan kiralama taleplerinizi değerlendirmeniz sayesinde araçların periyodik bakımlarına, vergi ödemelerine, hasarların onarımlarına, lastik giderlerine, sigorta giderlerine, kasko giderlerine, ikame araç taleplerine vb.. durumlara hiç karışmazsınız.

Tamamı kiralama yapan Hanedan Car Rental güvencesi ile sağlanacak olan bu işlemler, firmanıza muhteşem avantajları sağlamaktadır.  Ayrıca araç kiralaması yaparak size kesilen faturanın KDV tutarını kullanmanızın yanı sıra, fatura tutarını da firma gideri olarak gösterebilirsiniz.  Senelik şirket araç filosu kiralaması yaptığınız araçlara alınan benzin, mazotlar firma gideri olarak da kullanılabilir.

ÇORUM ili için firmanız adına yapmak istediğiniz kiralamanın teklifini almak adına bizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Kastamonu Filo Kiralama
  Kastamonu Filo Kiralama konusunda artan talepler neticesinde karadeniz bölgesinin en büyük kiralama firması ile sizlere hizmet vermekten gurur duyacağımızı bilmenizi isteriz.
 • Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Noktası
  Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Noktası olan HANEDAN CAR RENTAL sizler için geniş araç filosunda uygun olan araçları web sitesinde sergilemektedir.
 • Maçka Araç Kiralama Firması
  Maçka Araç Kiralama Firması olarak Hanedan Rent a Car araçlarını Maçka´da bulunan teslimat noktalarında sizlere teslim edebilmektedir.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.