Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Düzköy Araç Kiralama

Düzköy Araç Kiralama konusunda aradığınız en uygun fiyatlı ve en kaliteli araçları Hanedan markası altında bulabilir ve anında kiralamaya başvurabilirsiniz.

Karadeniz bölgesinin en çok araç kiralama talebi alan ve en iyi araçları bünyesinde bulunduran firması Hanedan´da siz değerli Düzköy´lü dostlarımız için de en iyi araçlar bulunmaktadır. Kurumsal kiralama ve kısa dönem kiralama işlemleri için Hanedan Oto Kiralama firmamız sizlere istediğiniz gün ve saatlerde sitede yer alan teslimat noktaları üzerinden araçlarını teslim edebilmektedir. Trabzon´a edeceğiniz seyahatlerinizde araç arama derdine son, dilerseniz havaalanına indiğiniz anda profesyonel ekibimiz sizi karşılamakta ve araçlarınızı teslim etmektedir. Seyahatlerinizde gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir firma olan Hanedan oto kiralama sayesinde uzaklar yakın oluyor.

Hanedan Araç Kiralama Trabzon ili ve tüm ilçelerinde ihtiyaç duyulan kiralama işlemlerinde hizmetlerini yıllardan bu yana sürdürmektedir. Bünyemizde bulunan araçların tamamı yeni model araçlardır. Süreklilik gösteren ve daima kendini geliştiren bir filomuz bulunmaktadır. Müşterinin alınan araçtan memnun kalması bizim ilk ana hedefimizdir. Müşteri memnunsa, firmamızda memnundur. Bu sebep ile araçlarımızın tamamının bakımları en iyi şekilde yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Trabzon genelinde en geniş araç filosuna sahip bir araç kiralama şirketiyiz. Bu nedenle her türlü talep ve beklentiyi karşılmakta üstümüze yok.

Sizde uygun fiyatlı araç kiralama hizmetimizden yararlanmak amacı ile bizi arayabilir ve belirttiğiniz tarihlerdeki uygun araçlarımızı öğrenebilirsiniz. Trabzon ilinin neresinde olursanız olun, tartışmasız en iyi araçları en uygun fiyatlara sunuyoruz.

----------

Düzköy İlçesini Tanıyalım

İlçemiz Haçka adında köy iken 1944 yılında Bucak yapılmış, 1961 yılında ise ismi değiştirilerek Düzköy adıyla Belediye olmuştur. Akçaabat ilçesine bağlı belediye  iken  9 Mayıs 1990 tarih ve 3644 sayılı yasa gereğince İlçe statüsüne kavuşmuştur. Düzköy ilçesi;  Düzalan, Orta Mahalle, Büyük Mahalle, Cevizlik Mahallesi ve Yenimahalle, olmak üzere beş mahalleden oluşmaktadır.

İlçeye 4´ü belediye (Düzköy Merkez, Çalköy, Çayırbağı ve Aykut Belediyeleri),  6´sı köy (Alazlı, Çiğdemli, Gökçeler, Taşocağı ve Küçüktepe köyü) olmak üzere toplam 10 yerleşim birimi bağlıdır. 2000 yılı Genel Nüfus Sayımı sonuçlarına göre İlçe Merkez Nüfusu 6.863 kişi, Beldelerin nüfusu 13.416 kişi, köylerin toplam nüfusu 4.613 kişi olmak üzere toplam nüfus 24.892 kişidir.

Nüfus hareketleri açısından yayla ve mezra(mezere)lar önem taşımaktadır. Halkın büyük bir bölümü nisan ayından sonbahar başlarına kadar mezra ya da yaylalara göç etmektedir.

İlçe topraklarının % 80´i engebeli bir bölge özelliğine sahiptir. İlçemizin işlenebilir arazisinde ise mısır, patates, fasulye ve benzeri tarım ürünleri yetiştirilmekte, ekonomi tarımsal ve hayvansal üretime dayanmaktadır.

İlçemizin kuzeyinde Akçaabat, doğusunda Maçka, Batısında Vakfıkebir, Güneybatısında Tonya ilçeleri bulunmaktadır. İlçemizin yüzölçümü 117 kilometrekare-dir. İlçemiz Trabzon´a 35 km. uzaklıkta ve komşu ilçemiz Akçaabat´a ise 27 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Ulaşım yolu asfalt olup, Tonya ile stabilize yolla bağ-lantısı dışında daha iç kesimlere bağlantısı yoktur.

www.duzkoy.gov.tr

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Senelik Firma Filo Araç Kiralaması Amasya
  Senelik Firma Filo Araç Kiralaması Amasya iline verdiğimiz bu hizmeti çok uygun fiyatlardan kiralayacağımız araçlar ile sağlamaktayız.
 • Trabzon Yıllık Araç Kiralama
  Trabzon´da Yıllık Araç Kiralama hizmeti veren Hanedan´ın ekonomik araç sınıfında yer alan tüm modelleri web sitesinde yer almaktadır, farklı modeller için lütfen bizi arayın.
 • Şiran Araç Kiralama Firması
  Gümüşhane Şiran Araç Kiralama Firması arayışlarınızda karşınıza çıkan Hanedan Car Rental´a bir telefon ile ulaşarak, uygun haftalık veya aylık kiralık araçların listesini, fiyatlarını öğrenebilmeniz mümkün.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.