Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Firmalar İçin Kurumsal Araç Kiralama

Firmalar İçin Kurumsal Araç Kiralama konusu için en uygun senelik kiralama fiyatını Hanedan firmasından alabilirsiniz. Tekliflerimiz için bizi aramadan karar vermeyin.

Filo Kiralama Fiyat Teklifi Almak isteyen tüm işletmelerin web sitemizi ziyaret edebileceği ve firma numaralarımızdan, email adreslerimizden filo kiralaması için avantajlı tekliflerini talep edebilmeleri mümkün.  Firmanızın yapısına uygun olan ekonomik ve orta sınıf araçların tamamı Hanedan´da. Karadeniz bölgesine hakim olan ve bölgedeki pazarda yer sahibi olan firmamız işletmenize uygun maliyetlerde kiralamalar yapabilmektedir. Firmamızdan kiralaması yapılacak olan araçların tüm servis bakımları, senelik bakımları, lastikleri vb.. parça giderleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Aynı zamanda uzun dönem kiralama taleplerinizde firmamız araçların mtv ödemelerini kendi yapmaktadır.

Size ekstra bir maliyet çıkarmadan araçların kasko ve sigortaları da Hanedan güvencesi ile karşılanmaktadır.  Hanedan Araç Kiralama firması sizlere avantajlı kiralama seçenekleri sunmayı benimsemiştir. Firmamızdan kiralanan araçların tamamı ülke genelinde anlaşmalı servislerimizde bakımları yapılmaktadır. 7 / 24 ulaşım sağlayabileceğiniz, sorun halinde daima firmada bir yetkili bulabileceğiniz Hanedan´ı arayarak her türlü soru ve sorununuzu iletebilirsiniz.  Türkiye´nin her yerinde ihtiyaç duyulan araçları firmamızdan kiralayabilirsiniz. Hanedan Filo Kiralama güvencesi ile yanınızdayız.  Daha fazla bilgi ve işletmeniz için uygun fiyat taleplerinizi bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Trabzon´daki kiralama talepleriniz için hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Köprübaşı Rent a Car ( Araç Kiralama )
  Köprübaşı Rent a Car ( Araç Kiralama ) hizmetimizle Trabzon ilimizin tüm ilçelerinde en iyi araçlarımızı sizlere sunmaktayız. Uygun fiyat garantisi Hanedan´da..
 • Trabzon Şirket Aracı Kiralama Fiyatları
  Trabzon Şirket Aracı Kiralama Fiyatları almak adına işletmenizin ihtiyac duyduğu araç modeli ve kiralama süresini bize iletebilir ve en uygun fiyatlı Trabzon filo kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Hafif Ticari Araç Filo Kiralama
  Hafif Ticari Araç Filo Kiralama hizmeti sunan Hanedan´da yeni model ve yeni kasa araçlar en uygun fiyatlara işletmenize kiralanabilmektedir.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.