Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Haftalık Uygun Fiyatlı Araç Kiralama

Haftalık Uygun Fiyatlı Araç Kiralama hizmetlerinde Trabzon ili ve çevresinde Hanedan Rent A Car olarak sizlere uzman kadrosu ve kaliteli araçları ile hizmetlerini sizlere ulaştırmaktadır.

Web sitemiz üzerinde yer alan kiralamak istediğiniz araçlar içerisinden dilediğiniz aracı seçebilir ve müsaitlik durumuna göre haftalık kiralamalarınız için uygun olan araçları kiralayabilirsiniz. Bu kiralamalar için siteden oluşturacağınız rezervasyon formları, ön bilgi toplama formudur. Rezervasyonların onaylanması adına firmamızdan sizi müşteri temsilcileriniz arayacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli etkendir. Araç kiralama sektöründekü Hanedan´ın farklılığı ortaya çıkmaktadır.

İlk öncelikle Trabzon ilinde ve ardından diğer karadeniz illerinden gelen misafirlerimiz için araç sayımızı her geçen gün arttırarak kiralama işlemlerini yapıyoruz. Çıktığımız bu yolda Hanedan Rent A Car olarak sizleri memnun etme amacındayız.

Araçlarımızın tamamı kiralama işlemlerinin tamamlanmasının ardından iç dış temizliği ve dezenfektasyon işlemleri yapılmaktadır.

Haftalık olarak uygun fiyatlardan kiralama işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve indirimli araçlarımızı sorgulatmak adına bizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Afyon Kurumsal Araç Kiralama
  Afyon Kurumsal Araç Kiralama hizmetlerinde işletmenize en iyi şekilde ayak uyduracak, faaliyetlerinizi sürdürmek için personelinize yardımcı olacak ve yarı yolda bırakmayacak son model araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.
 • Ekonomik Araçlarla Operasyonel Filo Kiralama
  Ekonomik Araçlarla Operasyonel Filo Kiralama hizmetimizi Karadeniz bölgesinde, Trabzon merkezli Hanedan firması tarafından uzun yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz.
 • Gümüşhane Rent A Car
  Gümüşhane Rent A Car firması mı arıyorsunuz? Hanedan Car Rental bölgede aradığınız kiralık araçlar için, uygun konseptte bulunan arabaları sizler için daima hazır bulundurmakta ve sizlere konforlu kullanım için sunabilmektedir.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.