Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Kastamonu Filo Kiralama

Kastamonu Filo Kiralama konusunda artan talepler neticesinde karadeniz bölgesinin en büyük kiralama firması ile sizlere hizmet vermekten gurur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Operasyonel Filo Kiralama hizmetlerimiz ile şirketiniz için kiralamak istediğiniz araçları, en iyi, en uygun fiyatlara Hanedan´da bulabilirsiniz.  Hanedan Filo Kiralama hizmeti ile her ihtiyaca yönelik uygun araçları bulabilir ve müşterilerimize özel olarak sunduğumuz yeni model filo araçlarımızı inceleyebilirsiniz. Hanedan filo kiralama olarak sektörde uzman ekibimiz her geçen gün sizler için genişleyen filosu ile hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Farklı segmentlerde bulunan yüzlerce aracımız ile filo kiralama konusunda özellikle karadeniz bölgesinde hatırı sayılır firmalar arasındaki yerimizi aldık, her kesime, her ihtiyaca uygun olan araçları firmamızın operasyonel filo kiralama sistemleri içerisinden bulabilirsiniz.  Filo kiralama hizmetlerimizde araçlarınızın kira süresince olan tüm bakımları, sözleşmelerimizde belirtilen şartlar dahilinde firmamızın anlaşmalı yetkili servislerinde yapılmaktadır. Periyodik bakımlarımızdaki masraflar ve işçilik ücretleri Hanedan tarafından karşılanmaktadır.  Hanedan filo kiralama hizmetlerinden yararlanarak işletmeniz için kiraladığınız tüm filo araçlarının trafik sigortaları, vergi ve harçları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Egzoz emisyon pulu bazı illerde sizin tarafınızdan alınmakta ancak maliyeti Hanedan Filo tarafından karşılanmaktadır.  Egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerinize ait ücret ve masraflarınız da Hanedan Filo tarafından karşılanır.

KASTAMONU ilinden kiralamak istediğiniz araç sayısı, kiralama süresi gibi detayları bize bildirerek sizler için hazırlanacak olan uygun filo kiralama teklifini almanız mümkündür.

Daha fazla bilgi ve uygun teklifler adına hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Kürtün Araç Kiralama
  Kürtün Araç Kiralama - Rent a Car firması ile ilgili aramalarınızda Hanedan Car Rental sizlere en uygun fiyatları en kaliteli şekilde sunabileceği web sitesi üzerinden ulaşım sağlamaktadır.
 • Yıllık Araç Kiralama Fiyatları Afyon
  Yıllık Araç Kiralama Fiyatları Afyon ili için en uygun şekilde firmamız tarafından sunulmaktadır. Sizlerde indirimli fiyatlarımızı öğrenmek için müşteri hizmetlerimizi arayın.
 • Çaykara Araç Kiralama
  Çaykara Araç Kiralama - Rent a Car hizmetlerini alabileceğiniz, muhteşem araçların bulunduğu firmamızda sizlere uygun çözümler yer almaktadır.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.