Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Rize Merkez Araç Kiralama Firmaları

Rize Merkez Araç Kiralama Firmaları arayışlarınızda karşınıza çıkan HANEDAN CAR RENTAL olarak uygun fiyata kaliteli araçları sizlere karadeniz bölgesinde aynı gün teslim ederek sunuyoruz.

Rize ili Karadeniz bölgesinin en fazla yerli turist alan illeri arasında lider konumdadır. Özellikle yaz aylarında binlerce yerli turistin geldiği Rize´de ziyaretçiler için muhteşem araçlarımızı sunmaktayız. Araç kiralama konusunda karadeniz bölgesinden pek çok firma olabilir. Ancak kiralama sonrasında tadsız süprizler ile karşılaşmamanız için bu işi kurumsal yapıda yapan, kaliteli ve geçmişi bulunan firmalarla çalışmanız, onlardan araç kiralamanız önerilmektedir. Şeffaf fiyat politikası ile hizmetlerini RİZE ili ve diğer illerde sunan firmamız daima müşterilerine en iyi hizmetleri verecektir.

RİZE merkez bölgesinde araç kiralama sektörünün önde gelen firmaları arasında bulunuyoruz. Daima düşük fiyatlar ile araçların deyimi yerindeyse hakkı olan fiyatını alıyoruz. Hizmet kalitemizi bilenlerin her karadeniz seyahati sırasında bizi tercih ettiğini bilmenizi isteriz. Araçlarınızı dilerseniz uçaktan iner inmez Trabzon havalimanında teslim alabilirsiniz. Araç kiralama firmalarının bol bulunduğu karadeniz bölgesinde lider konumda olmak bizim için gurur vericidir. Bölgesel ve yerel bir firma olan HANEDAN sizlerin tüm taleplerini karşılmaktadır. Aklınıza takılan sorular ve fiyatlandırma talepleri varsa onlar için de bizi çekinmeden aramanızı isteriz.

Belirlediğinzi günde hiç beklemeden kiralamak istediğiniz aracı almak için ön rezervasyon talebinizi ücretsiz olarak sitemiz üzerinden doldurabilirsiniz. Uygun fiyatlı araçlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Pazar Araç Kiralama
  Rize Pazar Araç Kiralama firması olarak Hanedan Car Rental olarak sizlere ulaşım sağlamaktayız. Detaylı bilgiler için web sitemizde yer alan araçlarımız ve diğer bölümlerimizi inceleyebilirsiniz.
 • Bolu Araç Filosu Kiralama
  Bolu Araç Filosu Kiralama hizmetlerimiz dahilinde firmamızın bünyesinde bulunan bir çok yeni model aracı işletmenizin bünyesinde kiralayabilir ve kullanabilirsiniz.
 • Samsun Şirket Adına Filo Kiralama Fiyatları
  Samsun Şirket Adına Filo Kiralama Fiyatlarını öğrenmek ve kiralama dönemi boyunca en uygun fiyatlardan araçlara sahip olmak için hemen kurumsal sitemizde yer alan numaralarımızı aramalısınız.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.