Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Rize Senelik Araç Kiralama Fiyatları

Rize Senelik Araç Kiralama Fiyatlarını öğrenebilmek için incelediğiniz web sayfamızda yer alan filomuzu görebilir ve farklı araç talepleriniz için iletişim numaralarımzı arayarak bilgi alabilirsiniz. Firmamızdan senelik araç kiralama hizmetinden yararlanıp araç kiraladığınızda değişken olan fiyatlardan etkilenmezsiniz.

Özellikle yaz aylarında araç kiralama fiyatları %100 oranlarında artıyor. Bölgede yer alan araç kiralama firmalarının bu artışlarından sizlerde etkilenmemek istiyorsanız araç kiralama taleplerinizi günlük, haftalık veya aylık olarak değil de, daha uygun fiyatlarla yıllık olarak yapmalısınız. 

YILLIK UYGUN FİYATLI ARAÇ KİRALAMA

Yıllık olarak araç kiralama işlemlerinden yararlanmak isteyen her birey, her firma Rize ili ve çevre karadeniz illerinde bizi arayabilir. Firmamız gerek Rize de gerekse farklı şehirlerde kiraladığı araçların rahatlıkla kullanımı için uygun sözleşmeler hazırlamaktadır. Firmamız bulunduğumuz ilde bir çok belediye ve şirketin yıllık olarak araç kiralama hizmeti aldığı markadır. Fiyat konusunda, güvenilirlilik konusunda ve kiraladığı araçların yeni model, yeni kasa, düşük kilometreye sahip olması nedeni ile ilk tercihi her zaman biz olmaktayız.

Her zaman uygun fiyatı sunan firmamızdan hem araç kiralarsınız hemde kaliteyi hissedersiniz.  Bireysel olarak senelik araç kiralamak isteyen herkes kiralamayı yapabilir. Kiralamanın geçerli olabilmesi için bazı prosedürler ve sizden istenen evraklar vardır. Bireysel araç kiralama işlemlerinin tamamlanabilmesi için kimlik, ehliyet yeterli olacaktır.

Senelik araç kiralama işlemlerini daha avantajlı bir şekilde değerlendirmek için firma adına yapmak istiyorsanızda sizlerden istenecekler şu şekildedir.  Senelik araç kiralama taleplerinde firmamız sizden vergi levhanızı, imza sürküsünü, yetki belgesini, ticari sicil gazetesi görüntüsünü ve faaliyet belgesini isteyecektir. Araç kiralama işletmemize bu belgeleri ilettiğiniz taktirde araç kiralama işleminizin ilk adımını atmış ve sonraki kontrol aşamasına geçmiş olursunuz. Senelik olarak Rize ili içerisinde kiralama yapmak isteyen herkese hizmet verebiliyoruz.  Hanedan´ın sizlere sunduğu senelik araç kiralama hizmetlerinin tüm özelliklerini öğrenmek için iletişim sayfamızı arayabilirsiniz. Uzun dönemli araç kiralama hizmeti sunan firmamız tüm talepleri değerlendirmekte ve isteklere karşın özel fiyatları sağlamaktadır.

Size özel indirimli fiyatlarımızı öğrenebilmek adına dilerseniz Hanedan´ın instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Hanedan oto kiralama Rize ve çevre illerde özel kampanyaları olduğu zaman ilk önce instagram sayfasında yayınlamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Senelik Araç Kiralama Trabzon
  Senelik Araç Kiralama Trabzon ilinde Hanedan Araç Kiralama firması tarafından sunulan, en uygun fiyatlarla sağlanan hizmetler arasında gösterilmektedir.
 • Arsin Araç Kiralama Hizmeti
  Arsin´de Araç Kiralama Hizmeti ve Uygun Fiyatlı Kiralık Araçlar için hemen firmamızın web sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Ortahisar Araç Kiralama
  Trabzon´un merkez ilçesi Ortahisar´da araç kiralamak mı istiyorsunuz? Bölgesinde geniş araç filosuna sahip kiralama şirketi Hanedan´ın web sitesinden tüm araçlarına ulaşabilirsiniz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.