Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Samsun Uzun Dönem Filo Kiralama

Samsun Uzun Dönem Filo Kiralaması yapmak isteyen firmaların karşısına çıkan Hanedan Car Rental en uygun fiyatları ile karadeniz bölgesinde bulunan tüm firmalara araçlarını kiralayabilmektedir.6 Aydan 12 Aya Kadar Filo Kiralaması yapabilen, bir çok yeni model aracın bünyesinde bulunduğu HANEDAN CAR RENTAL firmasının kurumsal web sayfası aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Samsun Hanedan Car Rental olarak kurumsal müşterilerimizin araç kiralama konusundaki ihtiyaçlarını gidermek sebebi ile 6 aydan 12 aya kadar filo kiralaması yapabiliyoruz. Araç kiralama konusunda firmalara desteğini esirgemeyen firmamız uzun dönem olarak nitelendirdiğimiz bu süreçler sayesinde işletme faaliyetlerinde kullanılmak üzere yeni araçlarını kullanmanızı sağlamaktadır. Firmanızın kiralama yaptığı tutarlar üzerinden faturalar kesilmekte ve ilgili faturalarsa firmalar için gider olarak gösterilebilmektedir.  Firmaların filo kiralama işlemini gerçekleştirmesi demek, firmanın araç almasındaki ekstra giderlerini yok etmektedir. Hanedan Car Rental olarak sizleri gereksiz giderlerden kurtarmakta ve kiralama yaptığınız araçlardaki bir çok ödemeyi, vergi ve sigortaları da biz yapmaktayız.  Filo kiralama hizmetinden yararlanarak araçların periyodik bakım giderlerinden, vergi giderlerinden, hasar onarım giderlerinde, kasko giderlerinden, sigorta giderlerinden, lastik giderlerinden kurtulursunuz.

Aynı zamanda olası bir hasar durumunda ise ikame araç hizmetimizde bulunmaktadır.  Filo kiralama seçeneklerimiz ve fiyatlarımızı öğrenmek için Hanedan Car Rental firmasına web sitesinde bulunan numaralar üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.  Daha fazla bilgi ve aklınızdaki sorular için bize iletişim sayfamızdan ulaşmayı unutmayın..

SAMSUN ili için en uygun fiyatları sunacak olan müşteri hizmetlerimizi aramanız dahilinde sizlerde tekliflerinizi anında alabilir ve karar verebilirsiniz.

Bizden teklfi almadan karar vermemenizi öneririz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Hanedan Car Rental Araç Kiralama Şartları
  Hanedan Car Rental Araç Kiralama Şartlarını web sitemizden inceleyebilir ve aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Yıllık Araç Kiralama Firmaları Giresun
  Yıllık Araç Kiralama Firmaları Giresun ilinde sizlerin hizmetindedir. Bizim firmamız HANEDAN markası ile uzun yıllardır GİRESUN´da kiralama işlemlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.
 • Rize Uzun Dönem Araç Kiralama
  Rize Uzun Dönem Araç Kiralama hizmetimiz ile yüzlerce aracımız içerisinden uygun olanları sizlere sunuyor ve ekonomik sınıf kategorisinde bulunan araçları en uygun fiyatlara kiralıyoruz.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.