Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Samsun Uzun Dönem Filo Kiralama

Samsun Uzun Dönem Filo Kiralaması yapmak isteyen firmaların karşısına çıkan Hanedan Car Rental en uygun fiyatları ile karadeniz bölgesinde bulunan tüm firmalara araçlarını kiralayabilmektedir.6 Aydan 12 Aya Kadar Filo Kiralaması yapabilen, bir çok yeni model aracın bünyesinde bulunduğu HANEDAN CAR RENTAL firmasının kurumsal web sayfası aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Samsun Hanedan Car Rental olarak kurumsal müşterilerimizin araç kiralama konusundaki ihtiyaçlarını gidermek sebebi ile 6 aydan 12 aya kadar filo kiralaması yapabiliyoruz. Araç kiralama konusunda firmalara desteğini esirgemeyen firmamız uzun dönem olarak nitelendirdiğimiz bu süreçler sayesinde işletme faaliyetlerinde kullanılmak üzere yeni araçlarını kullanmanızı sağlamaktadır. Firmanızın kiralama yaptığı tutarlar üzerinden faturalar kesilmekte ve ilgili faturalarsa firmalar için gider olarak gösterilebilmektedir.  Firmaların filo kiralama işlemini gerçekleştirmesi demek, firmanın araç almasındaki ekstra giderlerini yok etmektedir. Hanedan Car Rental olarak sizleri gereksiz giderlerden kurtarmakta ve kiralama yaptığınız araçlardaki bir çok ödemeyi, vergi ve sigortaları da biz yapmaktayız.  Filo kiralama hizmetinden yararlanarak araçların periyodik bakım giderlerinden, vergi giderlerinden, hasar onarım giderlerinde, kasko giderlerinden, sigorta giderlerinden, lastik giderlerinden kurtulursunuz.

Aynı zamanda olası bir hasar durumunda ise ikame araç hizmetimizde bulunmaktadır.  Filo kiralama seçeneklerimiz ve fiyatlarımızı öğrenmek için Hanedan Car Rental firmasına web sitesinde bulunan numaralar üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.  Daha fazla bilgi ve aklınızdaki sorular için bize iletişim sayfamızdan ulaşmayı unutmayın..

SAMSUN ili için en uygun fiyatları sunacak olan müşteri hizmetlerimizi aramanız dahilinde sizlerde tekliflerinizi anında alabilir ve karar verebilirsiniz.

Bizden teklfi almadan karar vermemenizi öneririz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Artvin Merkez Rent A Car Firması
  Artvin Merkez Rent A Car Firması - Araç Kiralama hizmetleri için web sitemizde yer alan numaralarımızı anında arayabilir ve en uygun fiyatlardan araçlarımıza erişebilirsiniz.
 • Haftalık Uygun Fiyatlı Araç Kiralama
  Haftalık Uygun Fiyatlı Araç Kiralama hizmetlerinde Trabzon ili ve çevresinde Hanedan Rent A Car olarak sizlere uzman kadrosu ve kaliteli araçları ile hizmetlerini sizlere ulaştırmaktadır.
 • İyidere Tam Donanımlı Son Model Kiralık Araçlar
  İyidere Tam Donanımlı Son Model Kiralık Araçların tamamı Hanedan Car Rental firmasında sizlerin hizmeti ve kullanımına sunulmuştur.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.