Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Tokat Filo Kiralama

Tokat ilinde Filo Kiralama konusunda bilgi almak istediğinizde çekinmeden Hanedan Car Rental firmamızı arayabilir ve her türlü sorunuzun yanıtını çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Filo kiralama sayesinde firmanızdan yüklü bir sermaye çıkışı olmayacaktır. Uzun dönemli olarak kiralayacağınız filolarımızda araçlarınızın finansman giderlerinin tamamı kiralayıcı firma tarafından üstlenilmektedir. Detaylı açıklamalar kiralama sözleşmelerinde yer almaktadır.

Şirketlerin yapacağı filo kiralamalarındaki araçların bakım, onarım ve hasar işlemlerinin takibi kiralayıcı firma tarafından üstlenilmektedir. Araçlardaki bu masraflar olmayacağı için bu masrafları firma kendi bütçesinden ayırmak zorunda kalmaz ve olası bir problem karşısında hızlı bir çözüm için firmamızdan destek alabilirler.

TOKAT ilinden firmanız için yapacağınız kiralamalar sayesinde olası bir kaza durumunda ikame araç firmamız tarafından sağlanacaktır. Araç kaza yaptığında firmaya ait olan bir aracınız olmuş olduğunda aracınız tamirde haftalarca kalabilir ve bu da iş yükünüzün artması demek olabilir. Üstelik tamirat masrafı da firmanız tarafından karışılanacağı için filo kiralamak bu masraflardan kaçınmanız için çok ama çok faydalı olacaktır.

Filo kiralaması yapan araçların araçlar ile ilgili her türlü konu hakkında bilgi alabileceği bir müşteri temsilcisi olacaktır. Deyimi yerindeyse araç ile ilgili hiçbir sorunla siz uğraşmazsınız, kaldı ki firmamızdan alacağınız bu hizmete sunulan araçların tamamı yeni model ve düşük km li araçlardır.

Daha fazla bilgi ve kiralama faaliyetleri hakkında sorularınız, teklif talepleriniz için Hanedan Car Rental firmasını arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Beşikdüzü Araç Kiralama Fiyatları
  Beşikdüzü Araç Kiralama Fiyatları ve Oto Kiralama firması olarak Hanedan markası altında tüm Karadeniz il ve ilçelerinde araçlarımızı sunuyoruz.
 • Rize Merkez Araç Kiralama Firmaları
  Rize Merkez Araç Kiralama Firmaları arayışlarınızda karşınıza çıkan HANEDAN CAR RENTAL olarak uygun fiyata kaliteli araçları sizlere karadeniz bölgesinde aynı gün teslim ederek sunuyoruz.
 • Ardanuç Ekonomik Araç Kiralama Firması
  Ardanuç Ekonomik Araç Kiralama Firması olarak bölgesel aramalarınızda sizlerin karşısına çıkan HANEDAN en uygun fiyatlarla farklı araç çeşitleri ile sizlerin hizmetindedir.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.