Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Trabzon Araç Kiralama

Trabzon´da bulunan ve karadeniz bölgesinde faaliyetlerini sürdüren Hanedan Araç Kiralama sizlere bölgemizde en uygun fiyatlara kiralama hizmeti sunmaktadır.

Hanedan oto kiralama olarak her zaman kaliteli hizmeti müşterilerimize sunduk. Dürüstlük ve müşteri memnuniyetini daima ilkemiz olarak benimseyerek hareket etmekte olan firmamız uzun dönem ve kısa dönem olmak üzere araç kiralama hizmetlerinde 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz kesintisiz hizmetleri ile müşterilerinin yanındadır.

Trabzon ilinde kiralamak istediğiniz araç ve gün sayısı belirli ise hemen web sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden zaman kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Trabzon ilinde araç kiralama hizmeti alan tüm müşterilerimize dilediği noktada araçlarını teslim etmekteyiz. Web sitemizde yer alan teslimat noktalarımızı incelemenizi öneririz. Trabzon´da araç kiralama hizmetimizden yararlanacak olanlar için teslimat noktaları haricinde bir öneriniz ve talebiniz var ise çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Türkiye´nin en kaliteli hizmetlerini, müşterisini düşünen Karadeniz bölgesi firması Hanedan sizlere sunmaktadır. Profesyonel kadromuz ile araç kiralamada Karadeniz bölgesinin pazar payındaki lider konumunu ve sektörün liderliğini hedeflemekte olan şirketimizde araç sayımız her geçen gün artmaktadır. Geniş araç yelpazemiz ile Trabzon ilinde en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz.

Binek araçlarımızı dilediğiniz günlerde kiralayabilir ve Trabzon´daki en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.

Sakın geç kalmayın..

----------

Trabzon ilini Tanıyalım

Trabzon Yüzölçümü: 4.685 km²

Trabzon Nüfusu: 807.903

Trabzon İlçeleri: Ortahisar, Akçaabat, Araklı, Beşikdüzü, Arsin, Çaykara, Çarşıbaşı, Hayrat, Düzköy, Dernekpazarı, Köprübaşı, Of, Maçka, Sürmene, Tonya, Şalpazarı, Yomra, Vakfıkebir.

Doğu Karadeniz Bölgesinde Karedeniz Sahili ve Zigana Dağları arasında yer alan ve Giresun, Gümüşhane, Rize ve Bayburt illeri ile komşu olan Trabzon Şehri; Artvin, Rize gibi doğa harikası bir kentimizdir. Yüzölçümü bakımından küçük olmasına karşın, Trabzon´un nüfusu 740.000 civarında olup Karadeniz Bölgesi’nin en gelişmiş 2. İli durumundadır.Trabzon Nüfusunun büyük bir bölümü şehirde yaşamasına rağmen kendilerine has bir şive ve kültürü bulunmaktadır.Genellikle ülkemizde Trabzon Nüfusunu Laz´ların oluşturduğ kanısı olmasına rağmen hiç nir dönem Trabzon Nüfusunda çoğunluk olmamıştır.Yeşilin ve Mavinin en nadide görüntülerinin bulunduğu kent, adını bu yönüyle dünyaya duyurmuş çok önemli bir tatil bölgesi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Oksijen deposu yaylalarıyla, insanın ruhunu okşayarak akan dereleri ve muhteşem mutfağıyla sunduğu onlarca yöresel lezzetleriyle de Trabzon  özgün bir şehirdir. Elbette Trabzon tabiat güzellikleri kadar Trabzon tarihi ve kültürel değerleri de büyük önem arz etmektedir. M.Ö 756 da başlayan Trabzon Tarihi ile Sinop´tan bile daha eski bir geçmişe sahiptir.Yunanlılar tarafından kurulan Trabzon şehri, daha sonra Perslerin ve Romalıların egemenliğine girdi.Bizans İmparatorluğu´nun parçası gibi görünmesine karşı Trabzon Rum İmparatorluğu olarak özerk bir yapıya kavuştu.1461 yılında Osmanlığı İmparatorluğuna geçen Trabzon her medeniyet döneminde oldukça fazla önem arz etmiştir.Osmanlı döneminde de bir hayli stratejik önemi olan Trabzon kenti Yavuz Sultan Selim´in Trabzon Valiliği yaptığı dönemde Kanuni Sultan Süleyman´ın doğduğu ve yetiştiği şehir olmuştur.Her asır coğrafi konumu itibarı ile önemli bir şehir olan ve bir dönem başkentlik görevi üstlenmiş olan Trabzon´da,her yüzyılda farklı uygarlıkların gözdesi olmuş ve kenti yurt edinen medeniyetlerce itinayla korunup, mimari eserler bırakılmıştır. Karadenizin hırçın sularının kıyılarına vurduğu kent, nefis deniz kokusuyla günümüzde de varlığını önemli kılacak destinasyonlara sahip ve birçok fonksiyonu yüklenen stratejik bir kenttir.Doğu Karadeniz´in en büyük Limanı olan Trabzon Limanı,Türkiye´ninde en önemli ithalat ve ihracat limanlarından bir tanesidir.Trabzon içerisine giren herkesin o sıra dışı atmosferiyle büyülenip, cennetten bir köşede nefes alıyor hissine girdiği söylenmektedir.Son yıllarda Ortadoğulu özellikle de;Kuveyt, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar´lı tatilcilerin istilasına uğrayan Trabzon; Doğa turizmi, kültür turizmi, inanç turizmi, yayla turizmi ve su sporları ile kent tam bir turizm merkezidir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Rize Rent a Car Firması
  Rize´de aradığınız Rent a Car Firması yani kiralık araç hizmeti veren firma olarak sizlere yakın konumda yer alan merkezimizden tüm araçlarımızı web sitemiz aracılığı ile sunmaktayız.
 • Yıllık Filo Araç Kiralaması
  Yıllık Filo Araç Kiralaması taleplerinizde firmanız için kiralamak istediğiniz bir çok araç modeli Hanedan´da mevcut, hemen web sitesinde yer alan numaralardan arayarak firmamızdan teklif alın.
 • Firmalar İçin Kurumsal Araç Kiralama
  Firmalar İçin Kurumsal Araç Kiralama konusu için en uygun senelik kiralama fiyatını Hanedan firmasından alabilirsiniz. Tekliflerimiz için bizi aramadan karar vermeyin.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.