Sizi Arayalım
0462 335 65 65
0541 462 1 462

Yıllık Filo Araç Kiralaması

Yıllık Filo Araç Kiralaması taleplerinizde firmanız için kiralamak istediğiniz bir çok araç modeli Hanedan´da mevcut, hemen web sitesinde yer alan numaralardan arayarak firmamızdan teklif alın.

Yıllık olarak uzun dönem kiralamak istediğiniz araç filolarında muhteşem indirimli fiyatlarımız sizleri bekliyor. Hanedan´da aylık filo araç kiralaması talebinde bulunanlar için 12 aylık ödemelerinizle birlikte muhteşem iyi fiyatları sizlere sunuyoruz. Firmamızdan araç kiralayarak işletmenize bir çok alanda fayda sağlamış olursunuz. Araç satın alacağınız paranız işletme kasanızda kalır ve farklı faaliyetler için paranızı değerlendirebilirsiniz. Filo kiralama hizmetimizde araçların bakımlarını ve servis ücretlerini biz üsteliniyoruz. Aynı zamanda filo kiralamada lastik ve yol yardımı hizmetlerimizde firmamızın güvencesi ile yapılmakta ve kesinlikle kiralamayı yapan firmaya bu ücretler yansıtılmamaktadır. İkame araca ihtiyaç duyulduğu anda dahi Hanedan Filo Kiralama kalitesi ile aynı marka ve model şekilde elimizdeki uygun araçlarımız size sağlanabilecektir.

İşletmelerin filo kiralamasındaki en büyük yardımcı sebebi ise mtv, sigorta ve kasko ödemelerini de firmamızın yapmasıdır. Siz sadece aracınızı kiralayın ve işlerinize yoğunlaşın. Firmamızdan aylık olarak kiralamak istediğiniz tüm araçlar faturalandırılır ve kdv tutarlarını değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda firmalar için yapılan bu kiralamalarda araç tutarı işletme gideri olarak kullanılabilir.

Eğerki firmanız için yıllık bir filo kiralama hizmeti alacaksanız bu yukarıda bahsettiğimiz avantajlar sizleri bekliyor. Hatta firmanız için kiraladığınız filolar için alınan tüm yakıtların fişlerini de firmanız için gider olarak kullanabilirsiniz.

Kısacası cebinizden işletmeniz için kiralamak istediğiniz araçlar sayesinde yüksek miktarlarda paralar çıkmaz ve ana paranız firmanızın kasasında durur. Sizlerde kiraladığınız araçları personelinize vererek işlerinizin yürümesini sağlayabilirsiniz.

Karadeniz bölgesinde bulunan Hanedan Car Rental sizlere filo kiralama konusunda yıllık gelecek talepleriniz için en uygun fiyatları sunmaktadır. Detaylı bilgi ve teklif alabilmek için hemen firmamızın web sitesindeki numaraları arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Aylık Uygun Fiyatlı Araç Kiralama
  Aylık Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Hizmetini almak için Hanedan Rent A Car kurumsal web sitesinde yer alan araçları inceleyebilir ve dilediğiniz araç için aylık kiralama fiyat tarifesini talep edebilirsiniz.
 • Artvin Araç Kiralama Firması
  Artvin Araç Kiralama Firması aramalarınızda HANEDAN CAR RENTAL Karadeniz bölgesinde en iyi araçları, yöreye uygun arabaları sizlere günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama yapmaktadır.
 • Köprübaşı Rent a Car ( Araç Kiralama )
  Köprübaşı Rent a Car ( Araç Kiralama ) hizmetimizle Trabzon ilimizin tüm ilçelerinde en iyi araçlarımızı sizlere sunmaktayız. Uygun fiyat garantisi Hanedan´da..
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
 • Konaklar Mahallesi Emek Caddesi No:18/A Ortahisar / Trabzon
 • Telefon : 0462 335 65 65
 • E-Mail : info@hanedanotokiralama.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.